Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Traeff - Jerv

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Traeff
VVÎÎE
Final3-2Pauză 2-2
Jerv
ÎVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Traeff 26%Egal 25%Jerv 49%

Traeff 3-2 Jerv: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Traeff 3-2 Jerv (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Traeff, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 3-2 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Traeffîn meciJerv
3
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Traeff vs Jerv

Traeff marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. Jerv marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Jerv, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Traeff nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Traeffultimele 5Jerv
1,40
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,6
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Traeff și ultimele 5 Jerv, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Traeff2-1-2

V
Kvik Halden - Traeff26.07.26 · 2.Division
0-1
V
Traeff - EIK Tonsberg27.06.26 · 2.Division
3-1
Î
Arendal - Traeff21.06.26 · 2.Division
3-1
Î
Traeff - Bjarg14.06.26 · 2.Division
2-3
E
Vidar - Traeff30.05.26 · 2.Division
1-1

Jerv3-1-1

Î
Jerv - Lysekloster26.07.26 · 2.Division
1-2
V
Sotra - Jerv28.06.26 · 2.Division
1-3
V
Brattvag - Jerv21.06.26 · 2.Division
1-2
V
Jerv - Sandviken14.06.26 · 2.Division
2-1
E
Notodden - Jerv31.05.26 · 2.Division
0-0

Întâlniri directe Traeff - Jerv

Traeff 0Egal 1Jerv 2
E
Jerv - Traeff26.04.2026 · pauză 1-1
1-1
Î
Traeff - Jerv17.08.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Jerv - Traeff06.07.2025 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Traeff. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Traeff - Jerv

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Traeff3.5026% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Jerv1.8349% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.26
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Analiza de dinainte de meci

Traeff - Jerv s-a jucat duminică, 2 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Traeff vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Jerv are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 8-5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Traeff a câștigat niciodată, Jerv de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Jerv - Traeff 1-1, pe 26 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Jerv, la 1.83, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Traeff și 1,7 pentru Jerv. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 1.55 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 59% în model, dar la 1.51 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Traeff - Jerv

Goluri estimate: 1,28 Traeff și 1,70 Jerv, total 2,98. 1X2 în model: 29% · 24% · 47%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-29,4%0-18,6%0-27,3%2-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Traeff. Traeff a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,7 goluri, iar modelul estimează acum 3,0.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-2
Cornere3-6
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startJerv · 1.83
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Traeff - Jerv?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Traeff - Jerv?

În 2.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat Traeff - Jerv?

Pe Reknesbanen, în Molde, duminică, 2 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Traeff - Jerv?

Jerv pleca favorită, la cota 1.83. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Traeff - Jerv?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →