Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

Tlaxcala - Leones Negros

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
Tlaxcala
ÎEEÎV
Final2-4Pauză 0-2
Leones Negros
VÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Tlaxcala 25%Egal 28%Leones Negros 47%

Tlaxcala 2-4 Leones Negros: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tlaxcala 2-4 Leones Negros (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Leones Negros, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 2-4 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Tlaxcalaîn meciLeones Negros
4
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tlaxcala vs Leones Negros

Tlaxcala marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Leones Negros marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 6 întâlniri directe: Tlaxcala 1, egal 1, Leones Negros 4.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tlaxcalaultimele 5Leones Negros
1,00
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Tlaxcala și ultimele 5 Leones Negros, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tlaxcala1-2-2

Î
Tlaxcala - Leones Negros26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-4
E
Tlaxcala - Venados19.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-2
E
CA Morelia - Tlaxcala12.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
0-0
Î
CD Tapatio - Tlaxcala08.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
3-0
V
Tlaxcala - Dorados Sinaloa04.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-0

Leones Negros2-1-2

V
Tlaxcala - Leones Negros26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-4
Î
Leones Negros - Cancun FC19.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-2
Î
Venados - Leones Negros12.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-1
V
Leones Negros - CA Morelia05.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-0
E
Alebrijes de Oaxaca - Leones Negros28.03.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-1

Întâlniri directe Tlaxcala - Leones Negros

Tlaxcala 1Egal 1Leones Negros 4
Î
Tlaxcala - Leones Negros26.07.2026 · pauză 0-2
2-4
V
Tlaxcala - Leones Negros08.02.2026 · pauză 4-1
5-2
E
Leones Negros - Tlaxcala31.08.2025 · pauză 1-0
2-2
Î
Leones Negros - Tlaxcala02.02.2025 · pauză 3-0
5-1
Î
Tlaxcala - Leones Negros18.08.2024 · pauză 0-2
1-2
Î
Tlaxcala - Leones Negros24.03.2024 · pauză 0-1
0-4

V/E/Î din perspectiva Tlaxcala. 6 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tlaxcala - Leones Negros

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tlaxcala3.7025% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Leones Negros1.9247% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.17
X2 1.88
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.12

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.71

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 3.00

Analiza de dinainte de meci

Tlaxcala - Leones Negros s-a jucat duminică, 26 iulie, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tlaxcala vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Leones Negros are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-7.

În ultimele 6 întâlniri directe, Tlaxcala a câștigat o dată, Leones Negros de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Tlaxcala - Leones Negros 2-4, pe 26 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Leones Negros, la 1.92, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.12, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Tlaxcala și 1,6 pentru Leones Negros. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 74%. Cota de 1.88 e peste cea corectă (1.35). Peste 1.5 goluri are 76% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.32). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tlaxcala - Leones Negros

Goluri estimate: 1,13 Tlaxcala și 1,62 Leones Negros, total 2,75. 1X2 în model: 26% · 25% · 49%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-111,7%0-110,4%1-29,5%0-28,4%1-07,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tlaxcala. Tlaxcala a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,1 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză0-2
Cornere4-4
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startLeones Negros · 1.92
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tlaxcala - Leones Negros?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Tlaxcala - Leones Negros?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat Tlaxcala - Leones Negros?

Pe Estadio Tlahuicole, în Tlaxcala, duminică, 26 iulie, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Tlaxcala - Leones Negros?

Leones Negros pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Tlaxcala - Leones Negros?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →