Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
Tlaxcala
ÎÎEEÎ
Final0-2Pauză 0-0
Alebrijes de Oaxaca
ÎÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tlaxcala 58%Egal 23%Alebrijes de Oaxaca 19%

Tlaxcala 0-2 Alebrijes de Oaxaca: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tlaxcala 0-2 Alebrijes de Oaxaca (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Alebrijes de Oaxaca, iar cotele fără marjă 19%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-2 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Tlaxcalaîn meciAlebrijes de Oaxaca
4
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tlaxcala vs Alebrijes de Oaxaca

Tlaxcala marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,4. Alebrijes de Oaxaca marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Tlaxcala, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Alebrijes de Oaxaca nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tlaxcalaultimele 5Alebrijes de Oaxaca
0,40
Puncte / meci
0,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
2,4
Goluri primite / meci
2,0
0
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Tlaxcala și ultimele 5 Alebrijes de Oaxaca, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tlaxcala0-2-3

Î
Mineros Zacatecas - Tlaxcala01.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-1
Î
Tlaxcala - Leones Negros26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
2-4
E
Tlaxcala - Venados19.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-2
E
CA Morelia - Tlaxcala12.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
0-0
Î
CD Tapatio - Tlaxcala08.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
3-0

Alebrijes de Oaxaca1-0-4

Î
Alebrijes de Oaxaca - Dorados Sinaloa31.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-2
Î
Venados - Alebrijes de Oaxaca26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
3-0
V
Correcaminos UAT - Alebrijes de Oaxaca18.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-3
Î
Alebrijes de Oaxaca - Jaiba Brava11.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-2
Î
Tepatitlan - Alebrijes de Oaxaca04.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-0

Întâlniri directe Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca

Tlaxcala 3Egal 2Alebrijes de Oaxaca 0
E
Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala14.02.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca06.09.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala22.03.2025 · pauză 1-0
2-3
V
Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca06.10.2024 · pauză 0-0
2-1
E
Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala20.03.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Tlaxcala. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tlaxcala1.5958% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Alebrijes de Oaxaca4.8019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.12
X2 2.25
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.40

Cornere

Sub 9.5 1.88
Peste 9.5 1.83

Analiza de dinainte de meci

Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca s-a jucat vineri, 7 august, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tlaxcala n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Alebrijes de Oaxaca are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-10.

În ultimele 5 întâlniri directe, Tlaxcala a câștigat de 3 ori, Alebrijes de Oaxaca niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Alebrijes de Oaxaca - Tlaxcala 0-0, pe 14 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe Tlaxcala, la 1.59, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Tlaxcala și 1,3 pentru Alebrijes de Oaxaca. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 58%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 71%. Cota de 1.12 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 57% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.75). Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca

Goluri estimate: 1,68 Tlaxcala și 1,29 Alebrijes de Oaxaca, total 2,97. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,3%1-08,6%2-07,2%1-27,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tlaxcala. Tlaxcala a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Alebrijes de Oaxaca. Alebrijes de Oaxaca a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Tlaxcala e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startTlaxcala · 1.59
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca?

Pe Estadio Tlahuicole, în Tlaxcala, vineri, 7 august, ora 01:00 (ora României).

Cine era favorită în Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca?

Tlaxcala pleca favorită, la cota 1.59. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Tlaxcala - Alebrijes de Oaxaca?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →