Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Three Bridges - Aveley

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Three Bridges
ÎÎÎÎV
Final1-5
Aveley
VÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Three Bridges 29%Egal 26%Aveley 45%

Three Bridges 1-5 Aveley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Three Bridges 1-5 Aveley. Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Aveley, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-5 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Three Bridgesîn meciAveley
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Three Bridges vs Aveley

Three Bridges marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,0. Aveley marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Three Bridges, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Three Bridgesultimele 5Aveley
0,60
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
3,0
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Three Bridges și ultimele 5 Aveley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Three Bridges1-0-4

Î
Chatham Town - Three Bridges15.08.26 · Isthmian League - PD
3-1
Î
Eastbourne Borough - Three Bridges11.08.26 · Isthmian League - PD
3-2
Î
Three Bridges - Dartford08.08.26 · Isthmian League - PD
2-3
Î
Three Bridges - Gosport Borough01.08.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Three Bridges - Steyning Town FC29.07.26 · Amicale intercluburi
3-2

Aveley2-1-2

V
Aveley - Whitehawk15.08.26 · Isthmian League - PD
3-2
Î
Maldon & Tiptree - Aveley11.08.26 · Isthmian League - PD
1-0
E
Aveley - Eastbourne Borough08.08.26 · Isthmian League - PD
2-2
Î
Southend United - Aveley01.08.26 · Amicale intercluburi
4-0
V
Canvey Island - Aveley28.07.26 · Amicale intercluburi
1-4

Ponturi Three Bridges - Aveley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Three Bridges3.1029% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Aveley2.0045% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.27
12 1.21

Goluri

Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Analiza de dinainte de meci

Three Bridges - Aveley s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Three Bridges are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 9-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Aveley vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Aveley pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.50, iar Three Bridges la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Three Bridges și 2,1 pentru Aveley. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.27 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 72% în model, iar 1.50 plătește peste cota corectă de 1.39. Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Three Bridges - Aveley

Goluri estimate: 1,64 Three Bridges și 2,08 Aveley, total 3,72. 1X2 în model: 31% · 21% · 48%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-28,6%1-18,3%2-27,0%2-16,8%1-36,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Three Bridges. Three Bridges a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Aveley. Aveley a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-5
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startAveley · 2.00
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Three Bridges - Aveley?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-5.

În ce competiție s-a jucat Three Bridges - Aveley?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Cine era favorită în Three Bridges - Aveley?

Aveley pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-5.

Câte goluri s-au marcat în Three Bridges - Aveley?

6 goluri, scor final 1-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →