Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

Tacuarembo - Fenix

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
Tacuarembo
ÎVEVÎ
Final0-2Pauză 0-1
Fenix
VÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Tacuarembo 35%Egal 31%Fenix 35%

Tacuarembo 0-2 Fenix: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tacuarembo 0-2 Fenix (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Fenix, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-2 avea 7,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 13 cartonașe galbene (5-8).

Tacuaremboîn meciFenix
6
Cornere
1
5
Cartonașe galbene
8

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tacuarembo vs Fenix

Tacuarembo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Fenix marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Tacuarembo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Tacuarembo 2, egal 1, Fenix 3.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Tacuaremboultimele 5Fenix
1,40
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Tacuarembo și ultimele 5 Fenix, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tacuarembo2-1-2

Î
Tacuarembo - Fenix23.08.26 · Segunda Division
0-2
V
Rentistas - Tacuarembo16.08.26 · Segunda Division
0-1
E
Miramar Misiones - Tacuarembo09.08.26 · Segunda Division
1-1
V
Tacuarembo - River Plate (URU)02.08.26 · Segunda Division
1-0
Î
Tacuarembo - Plaza Colonia25.07.26 · Segunda Division
0-2

Fenix2-2-1

V
Tacuarembo - Fenix23.08.26 · Segunda Division
0-2
Î
Fenix - Plaza Colonia16.08.26 · Segunda Division
1-4
E
Fenix - La Luz FC08.08.26 · Segunda Division
0-0
E
Cerrito - Fenix02.08.26 · Segunda Division
1-1
V
Fenix - Atenas San Carlos26.07.26 · Segunda Division
1-0

Întâlniri directe Tacuarembo - Fenix

Tacuarembo 2Egal 1Fenix 3
Î
Tacuarembo - Fenix23.08.2026 · pauză 0-1
0-2
V
Fenix - Tacuarembo17.05.2026 · pauză 0-0
1-2
Î
Fenix - Tacuarembo05.04.2026 · pauză 1-1
3-2
Î
Fenix - Tacuarembo10.10.2025 · pauză 2-0
4-2
E
Tacuarembo - Fenix20.07.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Fenix - Tacuarembo22.03.2025 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Tacuarembo. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tacuarembo - Fenix

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tacuarembo2.6535% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Fenix2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.39
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.45
Sub 2.5 1.48
Peste 2.5 2.40

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.69

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.23
Pauză peste 1.5 3.40

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Tacuarembo - Fenix s-a jucat duminică, 23 august, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tacuarembo vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Fenix are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Tacuarembo a câștigat de 2 ori, Fenix de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Tacuarembo - Fenix 0-2, pe 23 august 2026.

La case, diferența e mică: Tacuarembo are cota 2.65, Fenix 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.40, iar GG la 2.05.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Tacuarembo și 1,1 pentru Fenix. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.39, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.48 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 60% în model, iar 1.69 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Tacuarembo - Fenix

Goluri estimate: 0,95 Tacuarembo și 1,06 Fenix, total 2,01. 1X2 în model: 32% · 31% · 37%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-114,2%1-113,5%0-013,4%1-012,7%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere6-1
Cartonașe galbene5-8
Favorită la startFenix · 2.62
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tacuarembo - Fenix?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Tacuarembo - Fenix?

În Segunda Division (Uruguay).

Cine era favorită în Tacuarembo - Fenix?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Tacuarembo - Fenix?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →