Duminică18 octombrie
Live 168 Pune pont

4. Liga śląska

Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice

Statistici și rezultat final · duminică, 27 septembrie

4. Liga śląska Final
Szombierki Bytom
ÎVÎÎE
Final1-4Pauză 1-2
Drama Zbroslawice
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Szombierki Bytom 57%Egal 20%Drama Zbroslawice 23%

Szombierki Bytom 1-4 Drama Zbroslawice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Szombierki Bytom 1-4 Drama Zbroslawice (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Drama Zbroslawice, iar cotele fără marjă 23%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 1,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG a ieșit (35%). Scorul exact 1-4 avea 0,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Szombierki Bytomîn meciDrama Zbroslawice
0
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Szombierki Bytom vs Drama Zbroslawice

Szombierki Bytom marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Drama Zbroslawice marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Drama Zbroslawice, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,8goluri estimate
27%peste 2,5 goluri
35%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Szombierki Bytomultimele 5Drama Zbroslawice
0,80
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
1,6
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Szombierki Bytom și ultimele 5 Drama Zbroslawice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Szombierki Bytom1-1-3

Î
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom19.09.26 · 4. Liga śląska
5-2
V
Szombierki Bytom - Podlesianka Katowice12.09.26 · 4. Liga śląska
1-0
Î
Mrks Cze-Dzied - Szombierki Bytom05.09.26 · 4. Liga śląska
2-1
Î
Szombierki Bytom - Ruch Radzionkow29.08.26 · 4. Liga śląska
0-1
E
Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom26.08.26 · 4. Liga śląska
0-0

Drama Zbroslawice1-2-2

Î
Drama Zbroslawice - GKS Katowice II19.09.26 · 4. Liga śląska
0-1
E
KS Decor Belk - Drama Zbroslawice12.09.26 · 4. Liga śląska
1-1
Î
Drama Zbroslawice - Ruch Chorzow II05.09.26 · 4. Liga śląska
0-2
E
Drama Zbroslawice - Gwarek Tarnowskie Gory29.08.26 · 4. Liga śląska
0-0
V
Drama Zbroslawice - Piast Gliwice II26.08.26 · 4. Liga śląska
1-0

Întâlniri directe Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice

Szombierki Bytom 0Egal 0Drama Zbroslawice 1

V/E/Î din perspectiva Szombierki Bytom. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Szombierki Bytom1.5857% fără marjă
X · Egal4.6020% fără marjă
2 · Drama Zbroslawice3.8523% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.18
X2 2.10
12 1.13

Analiza de dinainte de meci

Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice s-a jucat duminică, 27 septembrie, în 4. Liga śląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Szombierki Bytom vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Drama Zbroslawice are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Drama Zbroslawice - Szombierki Bytom 2-1, pe 27 septembrie 2025.

Casele o dau favorită pe Szombierki Bytom, la 1.58, cu egalul la 4.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Szombierki Bytom și 1,0 pentru Drama Zbroslawice. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 57%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 72%. Cota de 2.10 e peste cea corectă (1.39). Sub 2.5 goluri: 73% în model, adică o cotă corectă de 1.37. Nu marchează ambele (NG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice

Goluri estimate: 0,80 Szombierki Bytom și 1,00 Drama Zbroslawice, total 1,80. 1X2 în model: 28% · 33% · 39%. Peste 2,5: 27% (cotă corectă 3.70). GG: 35% (cotă corectă 2.86). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

16%0
30%1
27%2
16%3
7%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 73% · peste 2,5: 27% (verde).

Scoruri probabile

0-016,5%0-116,5%1-013,2%1-113,2%0-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Szombierki Bytom. Szombierki Bytom a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Drama Zbroslawice. Drama Zbroslawice a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Favorit fără formă. Szombierki Bytom e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză1-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startSzombierki Bytom · 1.58
Goluri estimate~1,8
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice?

S-a jucat duminică, 27 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice?

În 4. Liga śląska.

Cine era favorită în Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice?

Szombierki Bytom pleca favorită, la cota 1.58. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Szombierki Bytom - Drama Zbroslawice?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,8.