Duminică18 octombrie
Live 168 Pune pont

4. Liga podkarpacka

Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce

Statistici și rezultat final · duminică, 27 septembrie

4. Liga podkarpacka Final
Strug Tyczyn
ÎVEÎÎ
Final0-5Pauză 0-1
Blekitni Ropczyce
VÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Strug Tyczyn 17%Egal 17%Blekitni Ropczyce 65%

Strug Tyczyn 0-5 Blekitni Ropczyce: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Strug Tyczyn 0-5 Blekitni Ropczyce (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Blekitni Ropczyce, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 4,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 83%), iar GG n-a ieșit (NG avea 22%). Scorul exact 0-5 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Strug Tyczyn vs Blekitni Ropczyce

Strug Tyczyn marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,0. Blekitni Ropczyce marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Strug Tyczyn, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,5goluri estimate
83%peste 2,5 goluri
78%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Strug Tyczynultimele 5Blekitni Ropczyce
0,80
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
2,4
3,0
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Strug Tyczyn și ultimele 5 Blekitni Ropczyce, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Strug Tyczyn1-1-3

Î
Górnik Strachocina - Strug Tyczyn19.09.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
V
Strug Tyczyn - Pogoń-Sokół Lubaczów II12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
3-1
E
Stal Lancut - Strug Tyczyn05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-2
Î
Strug Tyczyn - Ekoball Sanok28.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-6
Î
KS Wiazownica - Strug Tyczyn22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-0

Blekitni Ropczyce2-1-2

V
Blekitni Ropczyce - Czarni Jasło19.09.26 · 4. Liga podkarpacka
4-2
Î
Izolator Boguchwala - Blekitni Ropczyce12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-1
V
Blekitni Ropczyce - Stal Rzeszów II05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
5-1
Î
Sokol Sieniawa - Blekitni Ropczyce29.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-0
E
Sokol Nisko - Blekitni Ropczyce22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-2

Ponturi Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Strug Tyczyn5.1517% fără marjă
X · Egal5.1517% fără marjă
2 · Blekitni Ropczyce1.3865% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 2.57
X2 1.10
12 1.10

Analiza de dinainte de meci

Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce s-a jucat duminică, 27 septembrie, în 4. Liga podkarpacka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Strug Tyczyn vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Blekitni Ropczyce are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 12-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Blekitni Ropczyce, la 1.38, cu egalul la 5.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Strug Tyczyn și 2,7 pentru Blekitni Ropczyce. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 25% la victorie, față de 17%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Blekitni Ropczyce are 57% în model, dar la 1.38 plătește sub cota corectă de 1.75. Peste 2.5 goluri: 83% în model, adică o cotă corectă de 1.20. Ambele marchează (GG): 78% în model, adică o cotă corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce

Goluri estimate: 1,80 Strug Tyczyn și 2,70 Blekitni Ropczyce, total 4,50. 1X2 în model: 25% · 18% · 57%. Peste 2,5: 83% (cotă corectă 1.20). GG: 78% (cotă corectă 1.28). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
11%2
17%3
19%4
47%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 17% · peste 2,5: 83% (verde).

Scoruri probabile

1-27,3%2-26,6%1-36,6%2-35,9%1-15,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Strug Tyczyn. Strug Tyczyn a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Blekitni Ropczyce. Blekitni Ropczyce a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-5
Pauză0-1
Favorită la startBlekitni Ropczyce · 1.38
Goluri estimate~4,5
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce?

S-a jucat duminică, 27 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-5.

În ce competiție s-a jucat Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce?

În 4. Liga podkarpacka.

Cine era favorită în Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce?

Blekitni Ropczyce pleca favorită, la cota 1.38. Meciul s-a terminat 0-5.

Câte goluri s-au marcat în Strug Tyczyn - Blekitni Ropczyce?

5 goluri, scor final 0-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,5.