Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

AustriaAustria · 2.Liga

St. Polten - BW Linz

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Austria2.Liga · Austria Final
St. Polten
ÎÎEÎE
Final0-1Pauză 0-0
BW Linz
VVEEE
Șanse înainte de meci, după cote
St. Polten 32%Egal 28%BW Linz 40%

St. Polten 0-1 BW Linz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat St. Polten 0-1 BW Linz (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui BW Linz, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 0-1 avea 13,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

St. Poltenîn meciBW Linz
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici St. Polten vs BW Linz

St. Polten marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,2. BW Linz marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. La St. Polten, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
St. Poltenultimele 5BW Linz
0,40
Puncte / meci
1,80
0,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri St. Polten și ultimele 5 BW Linz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

St. Polten0-2-3

Î
St. Polten - Austria Viena II07.08.26 · 2.Liga
0-1
Î
FAC Viena - St. Polten31.07.26 · 2.Liga
1-0
E
SU Tillmitsch - St. Polten24.07.26 · Cupa
1-1
Î
Slovan Liberec - St. Polten17.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
St. Polten - Admira Wacker11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

BW Linz2-3-0

V
BW Linz - Wacker Innsbruck07.08.26 · 2.Liga
3-0
V
Austria Viena II - BW Linz31.07.26 · 2.Liga
0-3
E
Union Gurten - BW Linz24.07.26 · Cupa
1-1
E
BW Linz - Eintracht Braunschweig18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Puskas Akademia - BW Linz11.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Ponturi St. Polten - BW Linz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · St. Polten2.9232% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · BW Linz2.3240% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.58
X2 1.37
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

St. Polten - BW Linz s-a jucat vineri, 14 august, în 2.Liga (Austria). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

St. Polten n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 2-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. BW Linz n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 9 goluri și a primit 3.

Casele văd un meci echilibrat: 2.92 pentru gazde, 2.32 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 1.62.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,9 pentru St. Polten și 1,5 pentru BW Linz. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 23% la victorie, față de 32%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie BW Linz merită privit: 51% în model, iar 2.32 plătește peste cota corectă de 1.96. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Casele dau 1.97, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități St. Polten - BW Linz

Goluri estimate: 0,90 St. Polten și 1,49 BW Linz, total 2,39. 1X2 în model: 23% · 26% · 51%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

0-113,7%1-112,3%0-210,2%0-09,2%1-29,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: St. Polten. St. Polten a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startBW Linz · 2.32
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat St. Polten - BW Linz?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat St. Polten - BW Linz?

În 2.Liga (Austria).

Cine era favorită în St. Polten - BW Linz?

Niciuna clar: cotele erau 2.92 la gazde și 2.32 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în St. Polten - BW Linz?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din 2.Liga

Toată liga →