Duminică18 octombrie
Live 59 Pune pont

SUASUA · MLS Next Pro

St.Louis City II - Real Monarchs

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

SUAMLS Next Pro · SUA Final
St.Louis City II
VEÎÎÎ
Final3-0Pauză 0-0
Real Monarchs
ÎÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
St.Louis City II 50%Egal 25%Real Monarchs 25%

St.Louis City II 3-0 Real Monarchs: statisticile meciului

Meciul s-a terminat St.Louis City II 3-0 Real Monarchs (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui St.Louis City II, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 3-0 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 6 cartonașe galbene (2-4).

St.Louis City IIîn meciReal Monarchs
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici St.Louis City II vs Real Monarchs

St.Louis City II marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Real Monarchs marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. La St.Louis City II, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Real Monarchs nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,2goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
St.Louis City IIultimele 5Real Monarchs
0,80
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri St.Louis City II și ultimele 5 Real Monarchs, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

St.Louis City II1-1-3

V
St.Louis City II - Real Monarchs03.08.26 · MLS Next Pro
3-0
E
St.Louis City II - Vancouver Whitecaps II27.07.26 · MLS Next Pro
1-1
Î
St.Louis City II - Portland Timbers II19.07.26 · MLS Next Pro
1-2
Î
Houston Dynamo II - St.Louis City II12.07.26 · MLS Next Pro
2-1
Î
North Texas - St.Louis City II05.07.26 · MLS Next Pro
3-0

Real Monarchs1-1-3

Î
St.Louis City II - Real Monarchs03.08.26 · MLS Next Pro
3-0
Î
Portland Timbers II - Real Monarchs26.07.26 · MLS Next Pro
1-0
Î
Real Monarchs - Tacoma Defiance20.07.26 · MLS Next Pro
2-4
V
Real Monarchs - Vancouver Whitecaps II12.07.26 · MLS Next Pro
2-1
E
Los Angeles FC II - Real Monarchs06.07.26 · MLS Next Pro
2-2

Întâlniri directe St.Louis City II - Real Monarchs

St.Louis City II 3Egal 0Real Monarchs 0
V
St.Louis City II - Real Monarchs03.08.2026 · pauză 0-0
3-0
V
Real Monarchs - St.Louis City II07.07.2025 · pauză 1-1
1-3
V
St.Louis City II - Real Monarchs20.04.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva St.Louis City II. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi St.Louis City II - Real Monarchs

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · St.Louis City II1.8050% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Real Monarchs3.5525% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.85
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.42
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.45

Analiza de dinainte de meci

St.Louis City II - Real Monarchs s-a jucat luni, 3 august, în MLS Next Pro (SUA). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, St.Louis City II are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Real Monarchs vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, St.Louis City II a câștigat de 3 ori, Real Monarchs niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: St.Louis City II - Real Monarchs 3-0, pe 3 august 2026.

St.Louis City II pleacă favorită, la cota 1.80. Egalul e la 3.65, iar Real Monarchs la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru St.Louis City II și 1,4 pentru Real Monarchs. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.20, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 61%. Cota de 1.46 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 62% în model, dar la 1.48 plătește sub cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități St.Louis City II - Real Monarchs

Goluri estimate: 1,80 St.Louis City II și 1,36 Real Monarchs, total 3,16. 1X2 în model: 48% · 23% · 29%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%2-19,3%1-07,6%1-27,1%2-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: St.Louis City II. St.Louis City II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Real Monarchs. Real Monarchs a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. St.Louis City II e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startSt.Louis City II · 1.80
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat St.Louis City II - Real Monarchs?

S-a jucat luni, 3 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat St.Louis City II - Real Monarchs?

În MLS Next Pro (SUA).

Unde s-a jucat St.Louis City II - Real Monarchs?

Pe Energizer Park, în St. Louis, luni, 3 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în St.Louis City II - Real Monarchs?

St.Louis City II pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în St.Louis City II - Real Monarchs?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din MLS Next Pro

Toată liga →