Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Sholing - Chertsey Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Sholing
EVÎÎV
Final2-4
Chertsey Town
EVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Sholing 40%Egal 27%Chertsey Town 33%

Sholing 2-4 Chertsey Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sholing 2-4 Chertsey Town. Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Chertsey Town, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 2-4 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sholing vs Chertsey Town

Sholing marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. Chertsey Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Sholing, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Sholing 2, egal 1, Chertsey Town 1.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Sholingultimele 5Chertsey Town
1,40
Puncte / meci
2,60
0,6
Goluri marcate / meci
2,4
0,6
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Sholing și ultimele 5 Chertsey Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sholing2-1-2

E
Hanwell Town - Sholing15.08.26 · Southern League - PD Sud
0-0
V
Poole Town - Sholing11.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
Î
Sholing - Bath City08.08.26 · Southern League - PD Sud
1-2
Î
AFC Totton - Sholing01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Sholing - Folkestone Invicta25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Chertsey Town4-1-0

E
Chertsey Town - Yate Town15.08.26 · Southern League - PD Sud
1-1
V
Chertsey Town - Berkhamsted11.08.26 · Southern League - PD Sud
4-1
V
Gloucester City - Chertsey Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
V
Chertsey Town - Westfield31.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Chertsey Town - Chesham United28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Sholing - Chertsey Town

Sholing 2Egal 1Chertsey Town 1
V4-0
E
Chertsey Town - Sholing21.10.2025 · pauză 0-1
1-1
V3-0
Î4-0

V/E/Î din perspectiva Sholing. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sholing - Chertsey Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sholing2.3240% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Chertsey Town2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.69
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.02
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Sholing - Chertsey Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sholing vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Chertsey Town n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Sholing a câștigat de 2 ori, Chertsey Town o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Sholing - Chertsey Town 4-0, pe 14 martie 2026.

La case, diferența e mică: Sholing are cota 2.32, Chertsey Town 2.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Sholing și 1,4 pentru Chertsey Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 70% în model, iar 1.69 plătește peste cota corectă de 1.43. Peste 1.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Sholing - Chertsey Town

Goluri estimate: 1,15 Sholing și 1,43 Chertsey Town, total 2,58. 1X2 în model: 30% · 26% · 44%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%0-110,8%1-28,9%1-08,7%0-27,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Favorită la startSholing · 2.32
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sholing - Chertsey Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Sholing - Chertsey Town?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Sholing - Chertsey Town?

Pe The Universal Stadium, în Southampton, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Sholing - Chertsey Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Sholing - Chertsey Town?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →