Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

ChinaChina · League 1

Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ChinaLeague 1 · China Final
Shenzhen Juniors
VÎEEE
Final1-0Pauză 0-0
Wuxi Wuguo
ÎVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Shenzhen Juniors 49%Egal 25%Wuxi Wuguo 25%

Shenzhen Juniors 1-0 Wuxi Wuguo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Shenzhen Juniors 1-0 Wuxi Wuguo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Shenzhen Juniors, iar cotele fără marjă 49%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 1-0 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Shenzhen Juniorsîn meciWuxi Wuguo
8
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Shenzhen Juniors vs Wuxi Wuguo

Shenzhen Juniors marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Wuxi Wuguo marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Shenzhen Juniorsultimele 5Wuxi Wuguo
1,20
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Shenzhen Juniors și ultimele 5 Wuxi Wuguo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Shenzhen Juniors1-3-1

V
Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo02.08.26 · League 1
1-0
Î
Shaanxi Union - Shenzhen Juniors25.07.26 · League 1
3-0
E
Suzhou Dongwu - Shenzhen Juniors17.07.26 · League 1
0-0
E3-3
E
Shenzhen Juniors - Nantong Zhiyun04.07.26 · League 1
0-0

Wuxi Wuguo2-1-2

Î
Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo02.08.26 · League 1
1-0
V
Foshan Nanshi - Wuxi Wuguo25.07.26 · League 1
0-2
V
Changchun Yatai - Wuxi Wuguo17.07.26 · League 1
1-5
Î
Shaanxi Union - Wuxi Wuguo04.07.26 · League 1
2-1
E
Jiangxi Dingnan United - Wuxi Wuguo28.06.26 · League 1
3-3

Întâlniri directe Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo

Shenzhen Juniors 1Egal 0Wuxi Wuguo 1
V
Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo02.08.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Wuxi Wuguo - Shenzhen Juniors20.03.2026 · pauză 1-0
4-0

V/E/Î din perspectiva Shenzhen Juniors. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Shenzhen Juniors1.8749% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Wuxi Wuguo3.6025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.57
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.58
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo s-a jucat duminică, 2 august, în League 1 (China). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Shenzhen Juniors are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-6. Wuxi Wuguo vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Shenzhen Juniors a câștigat o dată, Wuxi Wuguo o dată. Ultima: Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo 1-0, pe 2 august 2026.

Shenzhen Juniors pleacă favorită, la cota 1.87. Egalul e la 3.60, iar Wuxi Wuguo la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.58.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Shenzhen Juniors și 1,4 pentru Wuxi Wuguo. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 37% la victorie, față de 49%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Shenzhen Juniors are 37%, Wuxi Wuguo 38%. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.17, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo

Goluri estimate: 1,40 Shenzhen Juniors și 1,44 Wuxi Wuguo, total 2,84. 1X2 în model: 37% · 25% · 38%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-28,5%0-18,4%1-08,2%2-18,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Shenzhen Juniors e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startShenzhen Juniors · 1.87
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo?

În League 1 (China).

Cine era favorită în Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo?

Shenzhen Juniors pleca favorită, la cota 1.87. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Shenzhen Juniors - Wuxi Wuguo?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din League 1

Toată liga →