Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

Africa de SudAfrica de Sud · Premiership

Sekhukhune United - Durban City FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Africa de SudPremiership · Africa de Sud Final
Sekhukhune United
VEEÎV
Final1-0Pauză 1-0
Durban City FC
ÎEEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Sekhukhune United 46%Egal 31%Durban City FC 23%

Sekhukhune United 1-0 Durban City FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sekhukhune United 1-0 Durban City FC (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Sekhukhune United, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 58%). Scorul exact 1-0 avea 14,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Sekhukhune Unitedîn meciDurban City FC
2
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sekhukhune United vs Durban City FC

Sekhukhune United marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Durban City FC marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Sekhukhune Unitedultimele 5Durban City FC
1,60
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Sekhukhune United și ultimele 5 Durban City FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sekhukhune United2-2-1

V
Polokwane City - Sekhukhune United25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Sekhukhune United - Siwelele FC23.05.26 · Premiership
2-2
E
Richards Bay - Sekhukhune United16.05.26 · Premiership
1-1
Î
Sekhukhune United - Kaizer Chiefs10.05.26 · Premiership
0-2
V
Chippa United - Sekhukhune United06.05.26 · Premiership
1-3

Durban City FC1-3-1

Î
Durban City FC - AmaZulu23.05.26 · Premiership
0-1
E
Orlando Pirates - Durban City FC16.05.26 · Premiership
0-0
E
Durban City FC - Stellenbosch08.05.26 · Premiership
0-0
E
Siwelele FC - Durban City FC05.05.26 · Premiership
2-2
V
Durban City FC - TS Galaxy02.05.26 · Cupa FA
2-1

Întâlniri directe Sekhukhune United - Durban City FC

Sekhukhune United 1Egal 1Durban City FC 0
E
Durban City FC - Sekhukhune United04.03.2026 · pauză 0-0
1-1
V
Sekhukhune United - Durban City FC30.08.2025 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Sekhukhune United. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sekhukhune United - Durban City FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sekhukhune United2.0046% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Durban City FC4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.80
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.46
Peste 2.5 2.55

Ambele marchează

GG Da 2.25
GG Nu 1.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.25
Pauză peste 1.5 3.55

Analiza de dinainte de meci

Sekhukhune United - Durban City FC s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Premiership (Africa de Sud). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sekhukhune United vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Durban City FC are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Sekhukhune United a câștigat o dată, Durban City FC niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Durban City FC - Sekhukhune United 1-1, pe 4 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Sekhukhune United, la 2.00, cu egalul la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.55, iar GG la 2.25.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Sekhukhune United și 0,9 pentru Durban City FC. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.39. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.46, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.57 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Sekhukhune United - Durban City FC

Goluri estimate: 1,20 Sekhukhune United și 0,92 Durban City FC, total 2,12. 1X2 în model: 43% · 29% · 28%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-014,4%1-113,3%0-012,0%0-111,0%2-08,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startSekhukhune United · 2.00
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sekhukhune United - Durban City FC?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Sekhukhune United - Durban City FC?

În Premiership (Africa de Sud).

Unde s-a jucat Sekhukhune United - Durban City FC?

Pe Seshego Stadium, în Polokwane, sâmbătă, 1 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Sekhukhune United - Durban City FC?

Sekhukhune United pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Sekhukhune United - Durban City FC?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Premiership

Toată liga →