Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Sandviken - Kvik Halden

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Sandviken
VÎÎÎV
Final4-5Pauză 3-3
Kvik Halden
ÎVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Sandviken 31%Egal 26%Kvik Halden 43%

Sandviken 4-5 Kvik Halden: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sandviken 4-5 Kvik Halden (pauză 3-3). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Kvik Halden, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 4-5 avea 0,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 20 cornere (12-8) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Sandvikenîn meciKvik Halden
12
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sandviken vs Kvik Halden

Sandviken marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,8. Kvik Halden marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Sandviken, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Sandvikenultimele 5Kvik Halden
1,20
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,6
2,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Sandviken și ultimele 5 Kvik Halden, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sandviken2-0-3

V
EIK Tonsberg - Sandviken25.07.26 · 2.Division
5-6
Î
Sandviken - Notodden27.06.26 · 2.Division
0-4
Î
Sandviken - Lysekloster20.06.26 · 2.Division
2-3
Î
Jerv - Sandviken14.06.26 · 2.Division
2-1
V
Sandviken - Brattvag31.05.26 · 2.Division
1-0

Kvik Halden3-1-1

Î
Kvik Halden - Traeff26.07.26 · 2.Division
0-1
V
Vidar - Kvik Halden27.06.26 · 2.Division
2-4
V
Kvik Halden - Sotra20.06.26 · 2.Division
2-1
E
Mjondalen - Kvik Halden13.06.26 · 2.Division
3-3
V
Kvik Halden - Lysekloster31.05.26 · 2.Division
4-0

Întâlniri directe Sandviken - Kvik Halden

Sandviken 0Egal 1Kvik Halden 0
E
Kvik Halden - Sandviken16.05.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Sandviken. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sandviken - Kvik Halden

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sandviken2.9531% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Kvik Halden2.1043% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.36
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Sandviken - Kvik Halden s-a jucat sâmbătă, 1 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Sandviken are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kvik Halden vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kvik Halden - Sandviken 0-0, pe 16 mai 2026.

Kvik Halden pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.45, iar Sandviken la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Sandviken și 2,2 pentru Kvik Halden. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kvik Halden: 52% în model, cota corectă ar fi 1.92. Casele dau 2.10, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.57 e peste cea corectă (1.39). Ambele marchează (GG) merită privit: 70% în model, iar 1.51 plătește peste cota corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Sandviken - Kvik Halden

Goluri estimate: 1,54 Sandviken și 2,18 Kvik Halden, total 3,72. 1X2 în model: 27% · 21% · 52%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-28,9%1-18,1%2-26,8%1-36,4%2-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sandviken. Sandviken a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-5
Pauză3-3
Cornere12-8
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startKvik Halden · 2.10
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sandviken - Kvik Halden?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 4-5.

În ce competiție s-a jucat Sandviken - Kvik Halden?

În 2.Division (Norvegia).

Cine era favorită în Sandviken - Kvik Halden?

Kvik Halden pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 4-5.

Câte goluri s-au marcat în Sandviken - Kvik Halden?

9 goluri, scor final 4-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →