Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

RusiaRusia · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round

Rusichi Orel - Kvant Obninsk

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

RusiaFnl 2, Group 3A, Promotion Round · Rusia Final
Rusichi Orel
ÎÎÎÎÎ
Final2-1
Kvant Obninsk
ÎEVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Rusichi Orel 60%Egal 23%Kvant Obninsk 17%

Rusichi Orel 2-1 Kvant Obninsk: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Rusichi Orel 2-1 Kvant Obninsk. Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Rusichi Orel, iar cotele fără marjă 60%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-1 avea 8,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Rusichi Orel vs Kvant Obninsk

Rusichi Orel marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,8. Kvant Obninsk marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,6. La Kvant Obninsk, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Rusichi Orel 2, egal 1, Kvant Obninsk 2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Rusichi Orelultimele 5Kvant Obninsk
0,00
Puncte / meci
0,80
0,2
Goluri marcate / meci
1,6
2,8
Goluri primite / meci
2,6
0
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Rusichi Orel și ultimele 5 Kvant Obninsk, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Rusichi Orel0-0-5

Î
Salyut Belgorod - Rusichy Orel01.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
3-0
Î2-0
Î
Rusichy Orel - Saturn Ramenskoe25.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
0-4
Î
Rusichy Orel - Metallurg Lipetsk04.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
0-2
Î
Zenit Penza - Rusichy Orel27.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
3-1

Kvant Obninsk1-1-3

Î
Kvant Obninsk - Rodina-3 Moscow01.08.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-4
E
Kvant Obninsk - Metallurg Lipetsk25.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
2-2
V
Kvant Obninsk - Arsenal Tula 204.07.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
3-1
Î
Strogino Moscova - Kvant Obninsk27.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
3-1
Î
Kvant Obninsk - Khabarovsk 220.06.26 · Fnl 2, Group 3A, Promotion Round
1-3

Întâlniri directe Rusichi Orel - Kvant Obninsk

Rusichi Orel 2Egal 1Kvant Obninsk 2
Kvant Obninsk - Rusichy Orel18.04.2026 · pauză 1-3
1-5
Rusichy Orel - Kvant Obninsk11.10.2025 · pauză 2-0
5-0
Kvant Obninsk - Rusichy Orel21.06.2025 · pauză 0-0
0-1
Rusichy Orel - Kvant Obninsk20.10.2024 · pauză 1-0
4-0
Kvant Obninsk - Rusichy Orel01.07.2024 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Rusichi Orel. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Rusichi Orel - Kvant Obninsk

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Rusichi Orel1.5060% fără marjă
X · Egal3.8523% fără marjă
2 · Kvant Obninsk5.3517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.22
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Analiza de dinainte de meci

Rusichi Orel - Kvant Obninsk s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Fnl 2, Group 3A, Promotion Round (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Rusichi Orel n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 14. În ultimele 5 meciuri, Kvant Obninsk are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Rusichi Orel a câștigat de 2 ori, Kvant Obninsk de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: Kvant Obninsk - Rusichy Orel 1-5, pe 18 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Rusichi Orel, la 1.50, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Rusichi Orel și 1,6 pentru Kvant Obninsk. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 41% la victorie, față de 60%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Rusichi Orel are 41%, Kvant Obninsk 36%. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 1.72, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.82 e peste cea corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Rusichi Orel - Kvant Obninsk

Goluri estimate: 1,66 Rusichi Orel și 1,56 Kvant Obninsk, total 3,22. 1X2 în model: 41% · 23% · 36%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%2-18,6%1-28,1%2-26,7%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rusichi Orel. Rusichi Orel a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Rusichi Orel. Rusichi Orel a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Kvant Obninsk. Kvant Obninsk a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Rusichi Orel e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Favorită la startRusichi Orel · 1.50
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Rusichi Orel - Kvant Obninsk?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Rusichi Orel - Kvant Obninsk?

În Fnl 2, Group 3A, Promotion Round (Rusia).

Cine era favorită în Rusichi Orel - Kvant Obninsk?

Rusichi Orel pleca favorită, la cota 1.50. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Rusichi Orel - Kvant Obninsk?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Fnl 2, Group 3A, Promotion Round

Toată liga →