Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

BelgiaBelgia · National Division 1 - ACFF

Renaissance Mons - RFC Meux

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

BelgiaNational Division 1 - ACFF · Belgia Final
Renaissance Mons
VVEÎV
Final0-0
RFC Meux
ÎEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Renaissance Mons 60%Egal 23%RFC Meux 17%

Renaissance Mons 0-0 RFC Meux: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Renaissance Mons 0-0 RFC Meux. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-0 avea 7,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (7-0) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Renaissance Monsîn meciRFC Meux
7
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Renaissance Mons vs RFC Meux

Renaissance Mons marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. RFC Meux marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. La RFC Meux, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, RFC Meux nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Renaissance Monsultimele 5RFC Meux
2,00
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Renaissance Mons și ultimele 5 RFC Meux, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Renaissance Mons3-1-1

V
Renaissance Mons - RFC Meux10.05.26 · National Division 1 - ACFF
3-0
V
RSC Habay-La-Neuve - Renaissance Mons03.05.26 · National Division 1 - ACFF
0-1
E
Renaissance Mons - Tubize-Braine25.04.26 · National Division 1 - ACFF
0-0
Î
Renaissance Mons - Royal Excelsior Virton18.04.26 · National Division 1 - ACFF
0-2
V
Union Rochefortoise - Renaissance Mons11.04.26 · National Division 1 - ACFF
1-3

RFC Meux2-1-2

Î
Renaissance Mons - RFC Meux10.05.26 · National Division 1 - ACFF
3-0
E
RFC Meux - Tubize-Braine03.05.26 · National Division 1 - ACFF
2-2
Î
Royal Excelsior Virton - RFC Meux25.04.26 · National Division 1 - ACFF
2-0
V
RFC Meux - Union Rochefortoise18.04.26 · National Division 1 - ACFF
3-0
V
RSC Habay-La-Neuve - RFC Meux12.04.26 · National Division 1 - ACFF
1-2

Întâlniri directe Renaissance Mons - RFC Meux

Renaissance Mons 3Egal 1RFC Meux 0
V
Renaissance Mons - RFC Meux10.05.2026 · pauză 2-0
3-0
V
RFC Meux - Renaissance Mons28.03.2026 · pauză 2-1
3-4
E
Renaissance Mons - RFC Meux08.11.2025 · pauză 0-0
1-1
V
RFC Meux - Renaissance Mons06.09.2025 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Renaissance Mons. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Renaissance Mons - RFC Meux

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Renaissance Mons1.4960% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · RFC Meux5.3017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.20
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

Renaissance Mons - RFC Meux s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National Division 1 - ACFF (Belgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Renaissance Mons are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-3. RFC Meux vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Renaissance Mons a câștigat de 3 ori, RFC Meux niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Renaissance Mons - RFC Meux 3-0, pe 10 mai 2026.

Renaissance Mons pleacă favorită, la cota 1.49. Egalul e la 3.90, iar RFC Meux la 5.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Renaissance Mons și 0,9 pentru RFC Meux. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Renaissance Mons are 55% în model, dar la 1.49 plătește sub cota corectă de 1.82. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.23, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Renaissance Mons - RFC Meux

Goluri estimate: 1,68 Renaissance Mons și 0,94 RFC Meux, total 2,62. 1X2 în model: 55% · 24% · 21%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-012,2%1-111,5%2-010,3%2-19,7%0-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: RFC Meux. RFC Meux a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Cornere7-0
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startRenaissance Mons · 1.49
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Renaissance Mons - RFC Meux?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Renaissance Mons - RFC Meux?

În National Division 1 - ACFF (Belgia).

Unde s-a jucat Renaissance Mons - RFC Meux?

Pe Stadionul Charles Tondreau, în Mons, sâmbătă, 22 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Renaissance Mons - RFC Meux?

Renaissance Mons pleca favorită, la cota 1.49. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Renaissance Mons - RFC Meux?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din National Division 1 - ACFF

Toată liga →