Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 3.Division

Ready - Heming

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Norvegia3.Division · Norvegia Final
Ready
ÎEVÎV
Final1-1Pauză 1-1
Heming
VVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ready 42%Egal 23%Heming 36%

Ready 1-1 Heming: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ready 1-1 Heming (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 27%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 1-1 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (9-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Readyîn meciHeming
9
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ready vs Heming

Ready marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. Heming marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Ready, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
73%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Readyultimele 5Heming
1,40
Puncte / meci
2,00
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
2,2
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Ready și ultimele 5 Heming, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ready2-1-2

Î
Asker - Ready02.08.26 · 3.Division
3-0
E
Ready - Frigg Oslo27.07.26 · 3.Division
3-3
V
Konnerud - Ready25.06.26 · 3.Division
0-1
Î
Ready - Valerenga 221.06.26 · 3.Division
1-2
V
Grei - Ready13.06.26 · 3.Division
3-5

Heming3-1-1

V
Heming - Baerum01.08.26 · 3.Division
3-1
V
Ullern - Heming25.07.26 · 3.Division
1-3
E
KFUM Oslo 2 - Heming28.06.26 · 3.Division
2-2
V
Heming - Gamle Oslo20.06.26 · 3.Division
1-0
Î
Frigg Oslo - Heming13.06.26 · 3.Division
4-1

Întâlniri directe Ready - Heming

Ready 0Egal 1Heming 0
E
Heming - Ready16.05.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Ready. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ready - Heming

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ready2.1742% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Heming2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.42
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 3.20
Peste 2.5 1.26

Ambele marchează

GG Da 1.29
GG Nu 3.30

Analiza de dinainte de meci

Ready - Heming s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 3.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ready vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Heming are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Heming - Ready 0-0, pe 16 mai 2026.

La case, diferența e mică: Ready are cota 2.17, Heming 2.52. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.26, iar GG la 1.29.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Ready și 1,9 pentru Heming. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ready are 38%, Heming 41%. Peste 2.5 goluri: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.29 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ready - Heming

Goluri estimate: 1,87 Ready și 1,94 Heming, total 3,81. 1X2 în model: 38% · 21% · 41%. Peste 2,5: 73% (cotă corectă 1.37). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
16%2
20%3
20%4
33%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 27% · peste 2,5: 73% (verde).

Scoruri probabile

1-18,0%1-27,8%2-17,5%2-27,3%1-35,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ready. Ready a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Heming. Heming a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere9-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startReady · 2.17
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ready - Heming?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Ready - Heming?

În 3.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat Ready - Heming?

Pe Gressbanen, în Oslo, sâmbătă, 8 august, ora 14:00 (ora României).

Cine era favorită în Ready - Heming?

Niciuna clar: cotele erau 2.17 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Ready - Heming?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din 3.Division

Toată liga →