Duminică18 octombrie
Live 87 Pune pont

4. Liga śląska

Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga śląska Final
Przemsza Siewierz
ÎEÎVE
Final5-2Pauză 1-0
Szombierki Bytom
VÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Przemsza Siewierz 41%Egal 23%Szombierki Bytom 36%

Przemsza Siewierz 5-2 Szombierki Bytom: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Przemsza Siewierz 5-2 Szombierki Bytom (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Przemsza Siewierz, iar cotele fără marjă 41%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 5-2 avea 0,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Przemsza Siewierz vs Szombierki Bytom

Przemsza Siewierz marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,6. Szombierki Bytom marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Przemsza Siewierz, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Przemsza Siewierzultimele 5Szombierki Bytom
1,00
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
0,8
2,6
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Przemsza Siewierz și ultimele 5 Szombierki Bytom, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Przemsza Siewierz1-2-2

Î
GKS Katowice II - Przemsza Siewierz13.09.26 · 4. Liga śląska
6-1
E
Przemsza Siewierz - KS Decor Belk05.09.26 · 4. Liga śląska
3-3
Î
Ruch Chorzow II - Przemsza Siewierz30.08.26 · 4. Liga śląska
2-1
V
Przemsza Siewierz - Gwarek Tarnowskie Gory26.08.26 · 4. Liga śląska
3-0
E
Piast Gliwice II - Przemsza Siewierz22.08.26 · 4. Liga śląska
2-2

Szombierki Bytom2-1-2

V
Szombierki Bytom - Podlesianka Katowice12.09.26 · 4. Liga śląska
1-0
Î
Mrks Cze-Dzied - Szombierki Bytom05.09.26 · 4. Liga śląska
2-1
Î
Szombierki Bytom - Ruch Radzionkow29.08.26 · 4. Liga śląska
0-1
E
Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom26.08.26 · 4. Liga śląska
0-0
V
Szombierki Bytom - Kuznia Ustron22.08.26 · 4. Liga śląska
2-1

Întâlniri directe Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom

Przemsza Siewierz 0Egal 0Szombierki Bytom 2

V/E/Î din perspectiva Przemsza Siewierz. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Przemsza Siewierz2.2241% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Szombierki Bytom2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.53
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga śląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Przemsza Siewierz are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 10-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Szombierki Bytom vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 4.

În ultimele 2 întâlniri directe, Przemsza Siewierz a câștigat niciodată, Szombierki Bytom de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 3-1, pe 16 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.22 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.90 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Przemsza Siewierz și 1,7 pentru Szombierki Bytom. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 32% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. Cota 1.53 e cam la nivelul ăsta. Peste 2.5 goluri: 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 62% în model, adică o cotă corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom

Goluri estimate: 1,40 Przemsza Siewierz și 1,70 Szombierki Bytom, total 3,10. 1X2 în model: 32% · 23% · 45%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%1-29,1%0-17,7%2-17,5%0-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Przemsza Siewierz. Przemsza Siewierz a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final5-2
Pauză1-0
Favorită la startPrzemsza Siewierz · 2.22
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 5-2.

În ce competiție s-a jucat Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom?

În 4. Liga śląska.

Cine era favorită în Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 5-2.

Câte goluri s-au marcat în Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom?

7 goluri, scor final 5-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.