Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SlovaciaSlovacia · 2. Liga

Povazska Bystrica - Inter Bratislava

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Slovacia2. Liga · Slovacia Final
Povazska Bystrica
EÎVÎÎ
Final3-1Pauză 3-0
Inter Bratislava
EVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Povazska Bystrica 41%Egal 29%Inter Bratislava 31%

Povazska Bystrica 3-1 Inter Bratislava: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Povazska Bystrica 3-1 Inter Bratislava (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Povazska Bystrica, iar cotele fără marjă 41%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 3-1 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (9-6) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Povazska Bystricaîn meciInter Bratislava
9
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Povazska Bystrica vs Inter Bratislava

Povazska Bystrica marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Inter Bratislava marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. La Inter Bratislava, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Povazska Bystricaultimele 5Inter Bratislava
0,80
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Povazska Bystrica și ultimele 5 Inter Bratislava, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Povazska Bystrica1-1-3

E
GKS Tychy - Povazska Bystrica18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Karvina - Povazska Bystrica10.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Povazska Bystrica - Cadca04.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Povazska Bystrica - Banik Ostrava B27.06.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Povazska Bystrica - Pohronie19.06.26 · Amicale intercluburi
0-2

Inter Bratislava3-1-1

E
Inter Bratislava - Slovan Galanta18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Trencin - Inter Bratislava03.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Inter Bratislava - Samorin27.06.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Inter Bratislava - Zlate Moravce Vrable20.06.26 · Amicale intercluburi
0-1
V1-0

Întâlniri directe Povazska Bystrica - Inter Bratislava

Povazska Bystrica 0Egal 1Inter Bratislava 1
Î
Povazska Bystrica - Inter Bratislava28.02.2026 · pauză 0-0
0-2
E
Inter Bratislava - Povazska Bystrica09.08.2025 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Povazska Bystrica. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Povazska Bystrica - Inter Bratislava

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Povazska Bystrica2.2241% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Inter Bratislava2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.27
X2 1.57
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.02

Analiza de dinainte de meci

Povazska Bystrica - Inter Bratislava s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în 2. Liga (Slovacia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Povazska Bystrica are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Inter Bratislava vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Povazska Bystrica a câștigat niciodată, Inter Bratislava o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Povazska Bystrica - Inter Bratislava 0-2, pe 28 februarie 2026.

Povazska Bystrica pleacă favorită, la cota 2.22. Egalul e la 3.15, iar Inter Bratislava la 2.92. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Povazska Bystrica și 1,4 pentru Inter Bratislava. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.57 e peste cea corectă (1.45). Sub 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.82 e aproape de cota corectă (1.82). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Povazska Bystrica - Inter Bratislava

Goluri estimate: 1,11 Povazska Bystrica și 1,36 Inter Bratislava, total 2,47. 1X2 în model: 31% · 27% · 42%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%0-111,5%1-09,4%1-28,7%0-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Povazska Bystrica. Povazska Bystrica a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Povazska Bystrica e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză3-0
Cornere9-6
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startPovazska Bystrica · 2.22
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Povazska Bystrica - Inter Bratislava?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Povazska Bystrica - Inter Bratislava?

În 2. Liga (Slovacia).

Unde s-a jucat Povazska Bystrica - Inter Bratislava?

Pe Stadion MSK, în Povazska Bystrica, sâmbătă, 25 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Povazska Bystrica - Inter Bratislava?

Povazska Bystrica pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Povazska Bystrica - Inter Bratislava?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din 2. Liga

Toată liga →