Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

Piratas Veracruz - CA Morelia

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
Final1-0Pauză 0-0
CA Morelia
ÎVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Piratas Veracruz 39%Egal 30%CA Morelia 31%

Piratas Veracruz 1-0 CA Morelia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Piratas Veracruz 1-0 CA Morelia (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Piratas Veracruz, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 52%). Scorul exact 1-0 avea 11,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (10-3) și 7 cartonașe galbene (3-4).

Piratas Veracruzîn meciCA Morelia
10
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Piratas Veracruz vs CA Morelia

Piratas Veracruz marchează 0,5 goluri pe meci și primește 0,0. CA Morelia marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Piratas Veracruzultimele 5CA Morelia
2,00
Puncte / meci
1,40
0,5
Goluri marcate / meci
1,8
0,0
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 2 meciuri Piratas Veracruz și ultimele 5 CA Morelia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Piratas Veracruz1-1-0

V
Piratas Veracruz - CA Morelia02.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-0
E
Jaiba Brava - Piratas Veracruz26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0

CA Morelia2-1-2

Î
Piratas Veracruz - CA Morelia02.08.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
1-0
V
CA Morelia - CA La Paz26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
4-2
E
CA Morelia - Cruz Azul05.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
V
CA Morelia - Mineros Zacatecas26.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
2-0
Î
Mineros Zacatecas - CA Morelia23.04.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
3-0

Întâlniri directe Piratas Veracruz - CA Morelia

Piratas Veracruz 1Egal 0CA Morelia 0
V
Piratas Veracruz - CA Morelia02.08.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Piratas Veracruz. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Piratas Veracruz - CA Morelia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Piratas Veracruz2.3539% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · CA Morelia2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.46
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.05

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Piratas Veracruz - CA Morelia s-a jucat duminică, 2 august, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 2 meciuri, Piratas Veracruz are o victorie și un egal. Golaveraj: 1-0. CA Morelia vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Piratas Veracruz - CA Morelia 1-0, pe 2 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.35 pentru gazde, 2.95 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Piratas Veracruz și 1,1 pentru CA Morelia. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.37, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.59 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Piratas Veracruz - CA Morelia

Goluri estimate: 1,27 Piratas Veracruz și 1,10 CA Morelia, total 2,37. 1X2 în model: 40% · 28% · 32%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-011,9%0-110,3%0-09,3%2-18,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (2 pentru Piratas Veracruz, 5 pentru CA Morelia). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: CA Morelia. CA Morelia a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere10-3
Cartonașe galbene3-4
Favorită la startPiratas Veracruz · 2.35
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Piratas Veracruz - CA Morelia?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Piratas Veracruz - CA Morelia?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Cine era favorită în Piratas Veracruz - CA Morelia?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.95 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Piratas Veracruz - CA Morelia?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →