Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

Paysandu FC - Club Oriental

Statistici și rezultat final · marți, 4 august

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
Paysandu FC
VVVVÎ
Final2-1
Club Oriental
ÎVEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Paysandu FC 30%Egal 30%Club Oriental 41%

Paysandu FC 2-1 Club Oriental: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Paysandu FC 2-1 Club Oriental. Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Paysandu FC, iar cotele fără marjă 30%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-1 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (3-10) și 9 cartonașe galbene (4-5).

Paysandu FCîn meciClub Oriental
3
Cornere
10
4
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Paysandu FC vs Club Oriental

Paysandu FC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Club Oriental marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Paysandu FC, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Paysandu FCultimele 5Club Oriental
2,40
Puncte / meci
1,00
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Paysandu FC și ultimele 5 Club Oriental, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Paysandu FC4-0-1

V
Paysandu FC - Club Oriental04.08.26 · Segunda Division
2-1
V
Colon FC - Paysandu FC25.07.26 · Segunda Division
2-3
V
Paysandu FC - Fenix14.07.26 · Segunda Division
1-0
V
Rentistas - Paysandu FC04.07.26 · Segunda Division
1-2
Î
Paysandu FC - Miramar Misiones28.06.26 · Segunda Division
2-3

Club Oriental1-2-2

Î
Paysandu FC - Club Oriental04.08.26 · Segunda Division
2-1
V
Club Oriental - Huracan FC19.07.26 · Segunda Division
1-0
E
Uruguay Montevideo - Club Oriental12.07.26 · Segunda Division
1-1
Î
Club Oriental - River Plate (URU)05.07.26 · Segunda Division
1-2
E
Club Oriental - Colon FC29.06.26 · Segunda Division
1-1

Întâlniri directe Paysandu FC - Club Oriental

Paysandu FC 1Egal 0Club Oriental 1
V
Paysandu FC - Club Oriental04.08.2026 · pauză 0-0
2-1
Î
Club Oriental - Paysandu FC05.04.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Paysandu FC. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Paysandu FC - Club Oriental

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Paysandu FC3.1030% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Club Oriental2.2541% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.58
X2 1.29
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.66
Peste 9.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Paysandu FC - Club Oriental s-a jucat marți, 4 august, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Paysandu FC are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 10-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Club Oriental vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Paysandu FC a câștigat o dată, Club Oriental o dată. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Paysandu FC - Club Oriental 2-1, pe 4 august 2026.

Club Oriental pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.10, iar Paysandu FC la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Paysandu FC și 1,3 pentru Club Oriental. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 39% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Paysandu FC are 39%, Club Oriental 35%. Peste 1.5 goluri are 73% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Paysandu FC - Club Oriental

Goluri estimate: 1,34 Paysandu FC și 1,26 Club Oriental, total 2,60. 1X2 în model: 39% · 26% · 35%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-010,0%0-19,4%2-18,4%1-27,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Club Oriental e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Cornere3-10
Cartonașe galbene4-5
Favorită la startClub Oriental · 2.25
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Paysandu FC - Club Oriental?

S-a jucat marți, 4 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Paysandu FC - Club Oriental?

În Segunda Division (Uruguay).

Cine era favorită în Paysandu FC - Club Oriental?

Club Oriental pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Paysandu FC - Club Oriental?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →