Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

IranIran · Pro League

Paykan - Gol Gohar

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

IranPro League · Iran Final
Paykan
ÎEEÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Gol Gohar
VEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Paykan 34%Egal 32%Gol Gohar 34%

Paykan 0-0 Gol Gohar: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Paykan 0-0 Gol Gohar (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru egalul, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-0 avea 12,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Paykanîn meciGol Gohar
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Paykan vs Gol Gohar

Paykan marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,4. Gol Gohar marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Paykan, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Paykanultimele 5Gol Gohar
0,40
Puncte / meci
1,40
0,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,4
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Paykan și ultimele 5 Gol Gohar, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Paykan0-2-3

Î
Tractor Sazi Tabriz - Paykan14.08.26 · Pro League
2-0
E
Paykan - Sepahan SC27.02.26 · Pro League
0-0
E
Aluminium Arak - Paykan20.02.26 · Pro League
1-1
Î
Paykan - Mes Rafsanjan14.02.26 · Pro League
0-2
Î
Chador Malu Yazd - Paykan08.02.26 · Pro League
2-0

Gol Gohar2-1-2

V
Gol Gohar - Nassaji Mazandaran14.08.26 · Pro League
1-0
E
Gol Gohar - Chador Malu Yazd29.06.26 · Pro League
0-0
Î
Tractor Sazi Tabriz - Gol Gohar26.02.26 · Pro League
1-0
Î
Chador Malu Yazd - Gol Gohar20.02.26 · Pro League
5-1
V
Gol Gohar - Persepolis14.02.26 · Pro League
3-1

Întâlniri directe Paykan - Gol Gohar

Paykan 1Egal 1Gol Gohar 0
V
Gol Gohar - Paykan04.12.2025 · pauză 0-1
0-1
E
Gol Gohar - Paykan21.02.2024 · pauză 1-0
2-2

V/E/Î din perspectiva Paykan. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Paykan - Gol Gohar

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Paykan2.7034% fără marjă
X · Egal2.9032% fără marjă
2 · Gol Gohar2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.44
12 1.34

Goluri

Peste 1.5 1.52
Sub 2.5 1.40
Peste 2.5 2.60

Ambele marchează

GG Da 2.20
GG Nu 1.61

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 3.65

Analiza de dinainte de meci

Paykan - Gol Gohar s-a jucat marți, 18 august, în Pro League (Iran). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Paykan n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 1-7. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Gol Gohar vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Paykan a câștigat o dată, Gol Gohar niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Gol Gohar - Paykan 0-1, pe 4 decembrie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.70 pentru gazde, 2.67 pentru oaspeți și 2.90 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.60, iar GG la 2.20.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Paykan și 1,1 pentru Gol Gohar. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.44 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 66%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 59% în model, dar la 1.61 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Paykan - Gol Gohar

Goluri estimate: 0,92 Paykan și 1,13 Gol Gohar, total 2,05. 1X2 în model: 30% · 30% · 40%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

0-114,5%1-113,4%0-012,9%1-011,8%0-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Paykan. Paykan a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startGol Gohar · 2.67
Goluri estimate~2,1
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Paykan - Gol Gohar?

S-a jucat marți, 18 august, ora 18:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Paykan - Gol Gohar?

În Pro League (Iran).

Unde s-a jucat Paykan - Gol Gohar?

Pe Stadionul Shahid Dastgerdi, în Tehrān (Teheran), marți, 18 august, ora 18:45 (ora României).

Cine era favorită în Paykan - Gol Gohar?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Paykan - Gol Gohar?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Pro League

Toată liga →