Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

LituaniaLituania · A Lyga

Panevezys - Dziugas Telsiai

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

LituaniaA Lyga · Lituania Final
Panevezys
EEEÎE
Final1-1Pauză 1-0
Dziugas Telsiai
EÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Panevezys 35%Egal 29%Dziugas Telsiai 36%

Panevezys 1-1 Dziugas Telsiai: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Panevezys 1-1 Dziugas Telsiai (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (41%). Scorul exact 1-1 avea 13,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 8 cartonașe galbene (4-4).

Panevezysîn meciDziugas Telsiai
4
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Panevezys vs Dziugas Telsiai

Panevezys marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Dziugas Telsiai marchează și primește câte 0,4 goluri pe meci. La Dziugas Telsiai, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Panevezys 1, egal 3, Dziugas Telsiai 4.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Panevezysultimele 5Dziugas Telsiai
0,80
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,4
1,4
Goluri primite / meci
0,4
0
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
0%
80%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Panevezys și ultimele 5 Dziugas Telsiai, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Panevezys0-4-1

E
Panevezys - Dziugas Telsiai03.08.26 · A Lyga
1-1
E
Tobol Kostanay - Panevezys30.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-1
E
Panevezys - Tobol Kostanay23.07.26 · Uefa Europa Conference League
1-1
Î
Kauno Zalgiris - Panevezys11.07.26 · A Lyga
3-0
E
Panevezys - Hegelmann04.07.26 · A Lyga
1-1

Dziugas Telsiai1-3-1

E
Panevezys - Dziugas Telsiai03.08.26 · A Lyga
1-1
Î
Transinvest - Dziugas Telsiai26.07.26 · A Lyga
1-0
V
Dziugas Telsiai - Banga Gargzdai19.07.26 · A Lyga
1-0
E
Dziugas Telsiai - Kauno Zalgiris03.07.26 · A Lyga
0-0
E
Dziugas Telsiai - FK Zalgiris28.06.26 · A Lyga
0-0

Întâlniri directe Panevezys - Dziugas Telsiai

Panevezys 1Egal 3Dziugas Telsiai 4
E
Panevezys - Dziugas Telsiai03.08.2026 · pauză 1-0
1-1
Î
Dziugas Telsiai - Panevezys30.05.2026 · pauză 2-0
4-0
Î
Panevezys - Dziugas Telsiai05.04.2026 · pauză 0-0
0-1
E1-1
V
Dziugas Telsiai - Panevezys26.10.2025 · pauză 0-3
1-4
Î
Panevezys - Dziugas Telsiai08.08.2025 · pauză 0-1
0-1
E
Dziugas Telsiai - Panevezys13.06.2025 · pauză 0-1
1-1
Î
Panevezys - Dziugas Telsiai12.04.2025 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Panevezys. 2 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Panevezys - Dziugas Telsiai

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Panevezys2.6235% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Dziugas Telsiai2.5536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.30
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.27
Sub 2.5 1.77
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Panevezys - Dziugas Telsiai s-a jucat luni, 3 august, în A Lyga (Lituania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Panevezys n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. A marcat 4 goluri și a primit 7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Dziugas Telsiai are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 2-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Panevezys a câștigat o dată, Dziugas Telsiai de 4 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Ultima: Panevezys - Dziugas Telsiai 1-1, pe 3 august 2026.

La case, diferența e mică: Panevezys are cota 2.62, Dziugas Telsiai 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.74.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Panevezys și 1,1 pentru Dziugas Telsiai. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.30, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.77 e peste cea corectă (1.49). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 59% în model, iar 1.97 plătește peste cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Panevezys - Dziugas Telsiai

Goluri estimate: 0,94 Panevezys și 1,10 Dziugas Telsiai, total 2,04. 1X2 în model: 31% · 30% · 39%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-114,3%1-113,4%0-013,0%1-012,2%0-27,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Dziugas Telsiai. Dziugas Telsiai a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,5 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene4-4
Favorită la startDziugas Telsiai · 2.55
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Panevezys - Dziugas Telsiai?

S-a jucat luni, 3 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Panevezys - Dziugas Telsiai?

În A Lyga (Lituania).

Cine era favorită în Panevezys - Dziugas Telsiai?

Niciuna clar: cotele erau 2.62 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Panevezys - Dziugas Telsiai?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din A Lyga

Toată liga →