Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

CehiaCehia · Divize B

Ostrov - Tempo Praga

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

CehiaDivize B · Cehia Final
Ostrov
ÎVÎVE
Final2-3Pauză 1-1
Tempo Praga
ÎVEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Ostrov 34%Egal 26%Tempo Praga 40%

Ostrov 2-3 Tempo Praga: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ostrov 2-3 Tempo Praga (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Tempo Praga, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-3 avea 3,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Ostrovîn meciTempo Praga
8
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ostrov vs Tempo Praga

Ostrov marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Tempo Praga marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 4 întâlniri directe: Ostrov 1, egal 1, Tempo Praga 2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ostrovultimele 5Tempo Praga
1,40
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Ostrov și ultimele 5 Tempo Praga, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ostrov2-1-2

Î
FK Klasterec Nad Ohri - Ostrov01.08.26 · Cupa
4-3
V
Ostrov - Ujezd Praga13.06.26 · Divize B
1-0
Î
Steti - Ostrov06.06.26 · Divize B
3-1
V
Ostrov - FC Chomutov30.05.26 · Divize B
1-0
E
Tempo Praga - Ostrov23.05.26 · Divize B
1-1

Tempo Praga1-2-2

Î
Tempo Praga - Loko Vltavin01.08.26 · Cupa
2-3
V
Olympie Brezova - Tempo Praga13.06.26 · Divize B
0-6
E
Tempo Praga - Banik Sokolov07.06.26 · Divize B
1-1
Î
Slany - Tempo Praga30.05.26 · Divize B
2-1
E
Tempo Praga - Ostrov23.05.26 · Divize B
1-1

Întâlniri directe Ostrov - Tempo Praga

Ostrov 1Egal 1Tempo Praga 2
E
Tempo Praga - Ostrov23.05.2026 · pauză 0-0
1-1
Î
Ostrov - Tempo Praga25.10.2025 · pauză 0-1
0-5
V
Ostrov - Tempo Praga31.05.2025
2-1
Î
Tempo Praga - Ostrov02.11.2024 · pauză 3-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Ostrov. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ostrov - Tempo Praga

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ostrov2.6534% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Tempo Praga2.2540% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.37
12 1.26

Goluri

Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Analiza de dinainte de meci

Ostrov - Tempo Praga s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Divize B (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ostrov are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-8. Tempo Praga vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7.

În ultimele 4 întâlniri directe, Ostrov a câștigat o dată, Tempo Praga de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Tempo Praga - Ostrov 1-1, pe 23 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.25 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Ostrov și 1,8 pentru Tempo Praga. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.37 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.51 plătește sub cota corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.47, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ostrov - Tempo Praga

Goluri estimate: 1,45 Ostrov și 1,77 Tempo Praga, total 3,22. 1X2 în model: 32% · 23% · 45%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%1-29,1%2-17,4%0-17,1%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ostrov. Ostrov a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-1
Cornere8-4
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startTempo Praga · 2.25
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ostrov - Tempo Praga?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Ostrov - Tempo Praga?

În Divize B (Cehia).

Unde s-a jucat Ostrov - Tempo Praga?

Pe Stadion FK Ostrov, sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Ostrov - Tempo Praga?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Ostrov - Tempo Praga?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Divize B

Toată liga →