Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · Bundesliga (F)

Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Germania Am.Bundesliga (F) · Germania Am. Final
Nurnberg (F)
ÎEEÎV
Final2-8Pauză 2-0
Wolfsburg (F)
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Nurnberg (F) 10%Egal 14%Wolfsburg (F) 76%

Nurnberg (F) 2-8 Wolfsburg (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nurnberg (F) 2-8 Wolfsburg (F) (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Wolfsburg (F), iar cotele fără marjă 76%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 10 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 2-8 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 21 cornere (11-10) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Nurnberg (F)în meciWolfsburg (F)
11
Cornere
10
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nurnberg (F) vs Wolfsburg (F)

Nurnberg (F) marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Wolfsburg (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Wolfsburg (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Nurnberg (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Nurnberg (F)ultimele 5Wolfsburg (F)
1,00
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Nurnberg (F) și ultimele 5 Wolfsburg (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nurnberg (F)1-2-2

Î
Freiburg (F) - Nurnberg (F)06.08.26 · Amicale Intercluburi (F)
2-1
E
Bayern Munchen (F) - Nurnberg (F)01.08.26 · Amicale Intercluburi (F)
2-2
E
Hoffenheim (F) - Nurnberg (F)25.07.26 · Amicale Intercluburi (F)
0-0
Î
Wolfsburg (F) - Nurnberg (F)17.05.26 · Bundesliga (F)
3-1
V
Nurnberg (F) - SGS Essen (F)08.05.26 · Bundesliga (F)
3-0

Wolfsburg (F)3-0-2

Î
Bayern Munchen (F) - Wolfsburg (F)15.08.26 · Super Cupa (F)
3-0
V
RB Leipzig (F) - Wolfsburg (F)01.08.26 · Amicale Intercluburi (F)
1-3
V
Wolfsburg (F) - Nurnberg (F)17.05.26 · Bundesliga (F)
3-1
Î
Wolfsburg (F) - Bayern Munchen (F)14.05.26 · Cupa (F)
0-4
V
Freiburg (F) - Wolfsburg (F)09.05.26 · Bundesliga (F)
2-4

Întâlniri directe Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)

Nurnberg (F) 0Egal 0Wolfsburg (F) 3
Î
Wolfsburg (F) - Nurnberg (F)17.05.2026 · pauză 2-0
3-1
Î
Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)13.12.2025 · pauză 0-2
1-6
Î
Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)17.02.2024 · pauză 1-4
1-9

V/E/Î din perspectiva Nurnberg (F). 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nurnberg (F)8.7010% fără marjă
X · Egal6.6014% fără marjă
2 · Wolfsburg (F)1.2076% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 3.35
X2 1.05
12 1.08

Goluri

Peste 1.5 1.05
Sub 2.5 3.20
Peste 2.5 1.26

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.92
Pauză peste 1.5 1.78

Analiza de dinainte de meci

Nurnberg (F) - Wolfsburg (F) s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Bundesliga (F) (Germania Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nurnberg (F) vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Wolfsburg (F) are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Nurnberg (F) a câștigat niciodată, Wolfsburg (F) de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 7,0 goluri în medie. Ultima: Wolfsburg (F) - Nurnberg (F) 3-1, pe 17 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Wolfsburg (F), la 1.20, cu egalul la 6.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 76% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.26, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Nurnberg (F) și 2,2 pentru Wolfsburg (F). Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 23% la victorie, față de 10%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Wolfsburg (F) are 57% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.75. Peste 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 67%. Cota de 1.59 e peste cea corectă (1.49). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)

Goluri estimate: 1,37 Nurnberg (F) și 2,24 Wolfsburg (F), total 3,61. 1X2 în model: 23% · 20% · 57%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-29,3%1-18,3%1-36,9%0-26,8%2-26,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Wolfsburg (F). Wolfsburg (F) a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 7,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-8
Pauză2-0
Cornere11-10
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startWolfsburg (F) · 1.20
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-8.

În ce competiție s-a jucat Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)?

În Bundesliga (F) (Germania Am.).

Unde s-a jucat Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)?

Pe Max-Morlock-Stadion, în Nürnberg, sâmbătă, 22 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)?

Wolfsburg (F) pleca favorită, la cota 1.20. Meciul s-a terminat 2-8.

Câte goluri s-au marcat în Nurnberg (F) - Wolfsburg (F)?

10 goluri, scor final 2-8. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Bundesliga (F)

Toată liga →