Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

SloveniaSlovenia · 2.SNL

NK Bistrica - Dren Vrhnika

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Slovenia2.SNL · Slovenia Final
NK Bistrica
VVÎEE
Final2-0Pauză 2-0
Dren Vrhnika
ÎVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
NK Bistrica 41%Egal 30%Dren Vrhnika 29%

NK Bistrica 2-0 Dren Vrhnika: statisticile meciului

Meciul s-a terminat NK Bistrica 2-0 Dren Vrhnika (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui NK Bistrica, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 2-0 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 6 cartonașe galbene (3-3).

NK Bistricaîn meciDren Vrhnika
5
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici NK Bistrica vs Dren Vrhnika

NK Bistrica marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. Dren Vrhnika marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
NK Bistricaultimele 5Dren Vrhnika
1,60
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri NK Bistrica și ultimele 5 Dren Vrhnika, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

NK Bistrica2-2-1

V
ND Bilje - NK Bistrica22.08.26 · 2.SNL
1-4
Î
NK Bistrica - Ilirija 191115.08.26 · 2.SNL
0-6
E
Krka - NK Bistrica07.08.26 · 2.SNL
0-0
E
Zeljeznicar - NK Bistrica21.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Dren Vrhnika2-0-3

Î
Ilirija 1911 - Dren Vrhnika25.08.26 · Cupa
4-2
V
Dren Vrhnika - Dravinja22.08.26 · 2.SNL
2-0
V
Brezice 1919 - Dren Vrhnika15.08.26 · 2.SNL
1-2
Î
Dren Vrhnika - Triglav Kranj07.08.26 · 2.SNL
0-1
Î
Orijent 1919 - Dren Vrhnika25.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Întâlniri directe NK Bistrica - Dren Vrhnika

NK Bistrica 1Egal 0Dren Vrhnika 0
V
Dren Vrhnika - NK Bistrica29.10.2024 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva NK Bistrica. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi NK Bistrica - Dren Vrhnika

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · NK Bistrica2.2541% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Dren Vrhnika3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.70
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

NK Bistrica - Dren Vrhnika s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 2.SNL (Slovenia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, NK Bistrica are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-8. Dren Vrhnika vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Dren Vrhnika - NK Bistrica 1-3, pe 29 octombrie 2024.

NK Bistrica pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.05, iar Dren Vrhnika la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru NK Bistrica și 1,4 pentru Dren Vrhnika. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.26, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.69). Ambele marchează (GG) are 61% în model, iar 1.70 e aproape de cota corectă (1.64). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități NK Bistrica - Dren Vrhnika

Goluri estimate: 1,70 NK Bistrica și 1,37 Dren Vrhnika, total 3,07. 1X2 în model: 45% · 24% · 31%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%2-19,2%1-07,9%1-27,4%2-06,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: NK Bistrica. NK Bistrica a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Dren Vrhnika. Dren Vrhnika a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere5-2
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startNK Bistrica · 2.25
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat NK Bistrica - Dren Vrhnika?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat NK Bistrica - Dren Vrhnika?

În 2.SNL (Slovenia).

Unde s-a jucat NK Bistrica - Dren Vrhnika?

Pe Športni park, în Slovenska Bistrica, sâmbătă, 29 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în NK Bistrica - Dren Vrhnika?

NK Bistrica pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în NK Bistrica - Dren Vrhnika?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din 2.SNL

Toată liga →