Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

SloveniaSlovenia · 2.SNL

ND Slovan - Ilirija 1911

Statistici și rezultat final · miercuri, 8 aprilie

Slovenia2.SNL · Slovenia Final
ND Slovan
VVÎÎV
Final2-1Pauză 2-0
Ilirija 1911
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
ND Slovan 30%Egal 27%Ilirija 1911 44%

ND Slovan 2-1 Ilirija 1911: statisticile meciului

Meciul s-a terminat ND Slovan 2-1 Ilirija 1911 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui ND Slovan, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 2-1 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 6 cartonașe galbene (4-2).

ND Slovanîn meciIlirija 1911
5
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici ND Slovan vs Ilirija 1911

ND Slovan marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. Ilirija 1911 marchează 3,4 goluri pe meci și primește 0,8. La ND Slovan, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Ilirija 1911 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
ND Slovanultimele 5Ilirija 1911
1,80
Puncte / meci
3,00
2,2
Goluri marcate / meci
3,4
1,6
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
5
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri ND Slovan și ultimele 5 Ilirija 1911, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

ND Slovan3-0-2

V
Krka - ND Slovan21.08.26 · 2.SNL
2-3
V
ND Slovan - ND Beltinci15.08.26 · 2.SNL
3-1
Î
Jadran Dekani - ND Slovan08.08.26 · 2.SNL
3-0
Î
NK Bistrica - ND Slovan23.05.26 · 2.SNL
1-0
V
ND Slovan - Tabor Sezana17.05.26 · 2.SNL
5-1

Ilirija 19115-0-0

V
Ilirija 1911 - Dren Vrhnika25.08.26 · Cupa
4-2
V
Ilirija 1911 - Rudar Velenje22.08.26 · 2.SNL
2-0
V
Svoboda Kisovec - Ilirija 191118.08.26 · Cupa
2-4
V
NK Bistrica - Ilirija 191115.08.26 · 2.SNL
0-6
V
Ilirija 1911 - Dravinja09.08.26 · 2.SNL
1-0

Întâlniri directe ND Slovan - Ilirija 1911

ND Slovan 2Egal 2Ilirija 1911 0
V
ND Slovan - Ilirija 191108.04.2026 · pauză 2-0
2-1
V
Ilirija 1911 - ND Slovan14.09.2025 · pauză 0-1
1-2
E
ND Slovan - Ilirija 191103.05.2025 · pauză 1-1
1-1
E
Ilirija 1911 - ND Slovan19.10.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva ND Slovan. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi ND Slovan - Ilirija 1911

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · ND Slovan3.1030% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Ilirija 19112.1044% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.33
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.44
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

ND Slovan - Ilirija 1911 s-a jucat miercuri, 8 aprilie, în 2.SNL (Slovenia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

ND Slovan vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Ilirija 1911 n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 17-4.

În ultimele 4 întâlniri directe, ND Slovan a câștigat de 2 ori, Ilirija 1911 niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: ND Slovan - Ilirija 1911 2-1, pe 8 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Ilirija 1911, la 2.10, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru ND Slovan și 2,0 pentru Ilirija 1911. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ilirija 1911: 53% în model, cota corectă ar fi 1.89. Casele dau 2.10, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.72 e peste cea corectă (1.49). Ambele marchează (GG) are 65% în model, iar 1.61 e aproape de cota corectă (1.54). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități ND Slovan - Ilirija 1911

Goluri estimate: 1,38 ND Slovan și 2,04 Ilirija 1911, total 3,42. 1X2 în model: 26% · 21% · 53%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-29,4%1-19,2%0-26,8%0-16,7%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: ND Slovan. ND Slovan a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,0 goluri, iar modelul estimează acum 3,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startIlirija 1911 · 2.10
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat ND Slovan - Ilirija 1911?

S-a jucat miercuri, 8 aprilie, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat ND Slovan - Ilirija 1911?

În 2.SNL (Slovenia).

Cine era favorită în ND Slovan - Ilirija 1911?

Ilirija 1911 pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în ND Slovan - Ilirija 1911?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din 2.SNL

Toată liga →