Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

SloveniaSlovenia · 2.SNL

ND Bilje - Brezice 1919

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Slovenia2.SNL · Slovenia Final
ND Bilje
ÎVÎÎÎ
Final2-1Pauză 1-0
Brezice 1919
ÎÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
ND Bilje 44%Egal 27%Brezice 1919 29%

ND Bilje 2-1 Brezice 1919: statisticile meciului

Meciul s-a terminat ND Bilje 2-1 Brezice 1919 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui ND Bilje, iar cotele fără marjă 44%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 2-1 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 7 cartonașe galbene (2-5).

ND Biljeîn meciBrezice 1919
5
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici ND Bilje vs Brezice 1919

ND Bilje marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. Brezice 1919 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Brezice 1919, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
ND Biljeultimele 5Brezice 1919
0,60
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
2,4
1,6
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri ND Bilje și ultimele 5 Brezice 1919, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

ND Bilje1-0-4

Î
ND Bilje - Dren Vrhnika18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
ND Beltinci - ND Bilje16.05.26 · 2.SNL
1-3
Î
Ilirija 1911 - ND Bilje09.05.26 · 2.SNL
1-0
Î
ND Bilje - Nafta06.05.26 · 2.SNL
0-1
Î
NK Bistrica - ND Bilje30.04.26 · 2.SNL
3-0

Brezice 19193-0-2

Î
Karlovac - Brezice 191911.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
Brezice 1919 - Gorica09.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
V
Brezice 1919 - Zavrc23.05.26 · 3. SNL, West
6-0
V
NK Race - Brezice 191916.05.26 · 3. SNL, West
0-1
V
Brezice 1919 - NK Podvinci09.05.26 · 3. SNL, West
3-1

Ponturi ND Bilje - Brezice 1919

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · ND Bilje2.1044% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Brezice 19193.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.65
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.74

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.44
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

ND Bilje - Brezice 1919 s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 2.SNL (Slovenia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, ND Bilje are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-8. Brezice 1919 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

ND Bilje pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.35, iar Brezice 1919 la 3.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.74, iar GG la 1.66.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru ND Bilje și 1,6 pentru Brezice 1919. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 34% la victorie, față de 44%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: ND Bilje are 34%, Brezice 1919 42%. Peste 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.74 e aproape de cota corectă (1.72). Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.66 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități ND Bilje - Brezice 1919

Goluri estimate: 1,43 ND Bilje și 1,62 Brezice 1919, total 3,05. 1X2 în model: 34% · 24% · 42%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%1-28,9%2-17,8%0-17,7%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: ND Bilje. ND Bilje a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Brezice 1919. Brezice 1919 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. ND Bilje e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere5-5
Cartonașe galbene2-5
Favorită la startND Bilje · 2.10
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat ND Bilje - Brezice 1919?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat ND Bilje - Brezice 1919?

În 2.SNL (Slovenia).

Unde s-a jucat ND Bilje - Brezice 1919?

Pe Stadion V dolinci, în Renče, sâmbătă, 8 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în ND Bilje - Brezice 1919?

ND Bilje pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în ND Bilje - Brezice 1919?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din 2.SNL

Toată liga →