Sâmbătă17 octombrie
Live 145 Pune pont

Germania Am.Germania Am. · DFB Nachwuchsliga U19

MSV Duisburg U19 – Schalke U19

MSV Duisburg U19
VÎVVV
12:00 Duminică, 18 octombrie
Schalke U19
VVEÎE
12.05 X3.40 23.05
1X1.28 X21.61 121.23

Ultimele 5 / 5: MSV Duisburg U19 marchează 2.0 și primește 1.0. Schalke U19 0.8 / 0.8.

1X2, fără marjă

Gazdă 44% · Egal 27% · Oaspete 30%

Goluri / meci

2.0 + 0.8

Peste 2.5

— · forma 80% / 20%

GG

—

Analiză MSV Duisburg U19 – Schalke U19

MSV Duisburg U19 o primește pe Schalke U19 duminică, 18 octombrie, ora 12:00 (ora României), în DFB Nachwuchsliga U19 (Germania Am.). Mai jos găsești analiza noastră pentru meci: forma recentă a celor două echipe, întâlnirile directe, ce spun cotele caselor de pariuri și un model Poisson care estimează câte goluri pot apărea și care sunt scorurile cele mai probabile. Toate procentele de pe pagină vin din același calcul, așa că le poți compara direct între ele.

MSV Duisburg U19 are un bilanț de 4-0-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 2,40 puncte pe meci, cu 10 goluri marcate și 5 goluri primite (2,0 marcate și 1,0 primite în medie). În 80% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Schalke U19 are un bilanț de 2-2-1 (victorii-egaluri-înfrângeri) în ultimele 5 meciuri, adică 1,60 puncte pe meci, cu 4 goluri marcate și 4 goluri primite (0,8 marcate și 0,8 primite în medie). În 20% dintre aceste meciuri s-au marcat cel puțin trei goluri, iar în 20% au înscris ambele echipe. Pe formă, MSV Duisburg U19 stă mai bine, cu o diferență de 0,80 puncte pe meci.

În ultimele 4 întâlniri directe din baza noastră, MSV Duisburg U19 a câștigat 0, Schalke U19 a câștigat 2, iar 2 s-au terminat la egalitate. S-au marcat în medie 2,5 goluri pe meci, ambele echipe au marcat în 2 din 4 partide, iar peste 2.5 goluri a ieșit în 2 din 4. Ultima întâlnire, pe 09.08.2026, s-a terminat Schalke U19 0–0 MSV Duisburg U19.

La casele de pariuri, cotele 1X2 sunt 2.05 / 3.40 / 3.05. După ce scoatem marja (aproximativ 11,0% pe piața asta), rămân 44% pentru MSV Duisburg U19, 27% pentru egal și 30% pentru Schalke U19. Favorită e MSV Duisburg U19.

Pentru că lipsesc cotele de goluri, modelul pleacă doar de la forma recentă și ajunge la 1,40 goluri estimate pentru MSV Duisburg U19 și 0,90 pentru Schalke U19, adică 2,30 în total. Cu aceste valori, MSV Duisburg U19 câștigă în 49% din cazuri, egalul iese în 27%, iar Schalke U19 câștigă în 24%. Peste 2.5 goluri are 40%, GG are 45%, iar cel mai probabil scor exact este 1–0, cu 14,0%.

Statistici-cheie
IndicatorMSV Duisburg U19Schalke U19
Meciuri analizate55
V-E-Î4-0-12-2-1
Puncte / meci2,401,60
Goluri marcate (medie)10 (2,0)4 (0,8)
Goluri primite (medie)5 (1,0)4 (0,8)
% Peste 2.580%20%
% GG20%20%
Victorii H2H (4 meciuri)02
Goluri estimate (model)1,400,90
Șanse de victorie (model)49%24%

Goluri estimate

1,40 – 0,90 · total 2,30

1X2 model

49% · 27% · 24%

Peste 2.5 model

40% · cotă corectă 2.50

GG model

45% · cotă corectă 2.22

Distribuția golurilor
10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Sub 2.5: 60% · Peste 2.5: 40% · total goluri în 90 de minute

Scoruri probabile
MSV Duisbur. ↓ / Schalke U19 →012345
0 10,0 9,0 4,1 1,2 0,3 0,0
1 14,0 12,6 5,7 1,7 0,4 0,1
2 9,8 8,8 4,0 1,2 0,3 0,0
3 4,6 4,1 1,9 0,6 0,1 0,0
4 1,6 1,4 0,6 0,2 0,0 0,0
5 0,4 0,4 0,2 0,1 0,0 0,0

Procente pentru fiecare scor exact; rânduri = goluri MSV Duisburg U19, coloane = goluri Schalke U19.

Factori de risc

  • Forma e pe 5 meciuri. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, din orice competiție. Un adversar mult mai slab sau mai tare poate umfla sau dezumfla cifrele.
  • Marjă mare. Casele păstrează aproximativ 11,0% pe piața 1X2, deci cotele sunt mai mici decât probabilitățile reale.
  • Limitele modelului. Poisson tratează golurile celor două echipe ca independente și nu vede absențe, rotații, vreme sau motivație. E un punct de plecare, nu o garanție.

Verdict

Șansă dublă 1X are 76% în model (cotă corectă 1.32), iar cota 1.28 e în linie cu ea. Sub 2.5 goluri are 60% în model (cotă corectă 1.67). Scorul cel mai probabil: 1–0 (14,0%).

GoluriApărareVictoriiPeste 2.5GG

gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model

Comparație
2.0
Goluri / meci
0.8
1.0
Primite / meci
0.8
80%
Victorii
40%
80%
Peste 2.5
20%
20%
GG
20%

Întrebări frecvente

La ce oră începe MSV Duisburg U19 – Schalke U19?

Meciul începe duminică, 18 octombrie, ora 12:00, ora României. Programul complet al zilei e pe pagina de meciuri.

În ce competiție se joacă MSV Duisburg U19 – Schalke U19?

Meciul face parte din DFB Nachwuchsliga U19 (Germania Am.). Mai jos găsești și alte meciuri din aceeași competiție, cu cote și analiză.

Ce spun cotele despre MSV Duisburg U19 – Schalke U19?

Cotele 1X2 sunt 2.05 / 3.40 / 3.05. Fără marjă, asta înseamnă 44% pentru MSV Duisburg U19, 27% egal și 30% pentru Schalke U19, cu MSV Duisburg U19 favorită la cota 2.05.

Câte goluri se așteaptă în MSV Duisburg U19 – Schalke U19?

Modelul nostru estimează 2,30 goluri (1,40 pentru MSV Duisburg U19, 0,90 pentru Schalke U19). Peste 2.5 goluri are 40%, GG are 45%, iar cel mai probabil scor este 1–0.

Alte meciuri din DFB Nachwuchsliga U19
17.10
12:00
Freiburg U19 – Augsburg U19 1.703.70
17.10
14:00
Ulm U19 – Hoffenheim U19 9.901.17