Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

MuntenegruMuntenegru · 1.CFL

Mladost DG - FK Otrant Ulcinj

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

Muntenegru1.CFL · Muntenegru Final
Mladost DG
EÎEÎV
Final2-1Pauză 0-1
FK Otrant Ulcinj
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Mladost DG 37%Egal 30%FK Otrant Ulcinj 33%

Mladost DG 2-1 FK Otrant Ulcinj: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Mladost DG 2-1 FK Otrant Ulcinj (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Mladost DG, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 2-1 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Mladost DGîn meciFK Otrant Ulcinj
3
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Mladost DG vs FK Otrant Ulcinj

Mladost DG marchează și primește câte 2,0 goluri pe meci. FK Otrant Ulcinj marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Mladost DGultimele 5FK Otrant Ulcinj
1,00
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
2,0
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Mladost DG și ultimele 5 FK Otrant Ulcinj, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Mladost DG1-2-2

E
Mladost DG - Lovcen26.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Smederevo - Mladost DG19.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
E
Mladost DG - Vozdovac17.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Arsenal Tivat - Mladost DG01.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Arsenal Tivat - Mladost DG24.05.26 · 1.CFL
1-4

FK Otrant Ulcinj3-0-2

Î
Beselidhja Lezhe - FK Otrant Ulcinj26.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
FK Otrant Ulcinj - Vllaznia25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
FK Otrant Ulcinj - Bokelj Kotor19.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Kom Podgorica - FK Otrant Ulcinj24.05.26 · 2.CFL
0-2
V
FK Otrant Ulcinj - OFK Grbalj20.05.26 · 2.CFL
4-2

Întâlniri directe Mladost DG - FK Otrant Ulcinj

Mladost DG 0Egal 1FK Otrant Ulcinj 1
E
Mladost DG - FK Otrant Ulcinj04.06.2024 · pauză 1-1
2-2
Î
FK Otrant Ulcinj - Mladost DG31.05.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Mladost DG. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mladost DG - FK Otrant Ulcinj

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Mladost DG2.4237% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · FK Otrant Ulcinj2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.44
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.76
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 1.75
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.77

Analiza de dinainte de meci

Mladost DG - FK Otrant Ulcinj s-a jucat duminică, 2 august, în 1.CFL (Muntenegru). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Mladost DG are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 10-10. FK Otrant Ulcinj vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Mladost DG a câștigat niciodată, FK Otrant Ulcinj o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Mladost DG - FK Otrant Ulcinj 2-2, pe 4 iunie 2024.

Casele văd un meci echilibrat: 2.42 pentru gazde, 2.75 pentru oaspeți și 3.00 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 1.75.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Mladost DG și 1,6 pentru FK Otrant Ulcinj. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Mladost DG are 37%, FK Otrant Ulcinj 39%. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.95, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.75 e peste cea corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Mladost DG - FK Otrant Ulcinj

Goluri estimate: 1,52 Mladost DG și 1,57 FK Otrant Ulcinj, total 3,09. 1X2 în model: 37% · 24% · 39%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-28,5%2-18,3%0-17,1%1-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Mladost DG. Mladost DG a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere3-6
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startMladost DG · 2.42
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Mladost DG - FK Otrant Ulcinj?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Mladost DG - FK Otrant Ulcinj?

În 1.CFL (Muntenegru).

Unde s-a jucat Mladost DG - FK Otrant Ulcinj?

Pe Stari Ribnjak Stadium, în Podgorica, duminică, 2 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Mladost DG - FK Otrant Ulcinj?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Mladost DG - FK Otrant Ulcinj?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din 1.CFL

Toată liga →