Duminică25 octombrie
Live 47 Pune pont

BraziliaBrazilia · Brasileiro - Serie A

Mirassol - Sao Paulo

Statistici, scor live și cote · sâmbătă, 24 octombrie, ora 22:30

BraziliaBrasileiro - Serie A · Brazilia Live 90′
Mirassol
VÎEVE
Live1 - 190′
Sao Paulo
VVÎÎV
Șanse înainte de start, după cote
Mirassol 44%Egal 28%Sao Paulo 28%

Statistici Mirassol vs Sao Paulo

Mirassol marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Sao Paulo marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Mirassol, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Mirassol 3, egal 0, Sao Paulo 2.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Mirassolultimele 5Sao Paulo
1,60
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Mirassol și ultimele 5 Sao Paulo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Mirassol2-2-1

V
Mirassol - Internacional RS17.10.26 · Brasileiro - Serie A
2-0
Î
Bahia - Mirassol12.10.26 · Brasileiro - Serie A
1-0
E
RB Bragantino - Mirassol08.10.26 · Brasileiro - Serie A
1-1
V
Mirassol - Botafogo RJ19.09.26 · Brasileiro - Serie A
2-0
E
Mirassol - Vitoria BA13.09.26 · Brasileiro - Serie A
2-2

Sao Paulo3-0-2

V
Sao Paulo - Vasco da Gama18.10.26 · Brasileiro - Serie A
1-0
V
Sao Paulo - Vitoria BA11.10.26 · Brasileiro - Serie A
2-1
Î
Cruzeiro MG - Sao Paulo08.10.26 · Brasileiro - Serie A
2-0
Î
Sao Paulo - Santos03.10.26 · Brasileiro - Serie A
1-2
V
Sao Paulo - Internacional RS20.09.26 · Brasileiro - Serie A
1-0

Întâlniri directe Mirassol - Sao Paulo

Mirassol 3Egal 0Sao Paulo 2
Î
Sao Paulo - Mirassol26.04.2026 · pauză 0-0
1-0
V
Mirassol - Sao Paulo12.01.2026 · pauză 2-0
3-0
V
Mirassol - Sao Paulo20.10.2025 · pauză 2-0
3-0
V
Sao Paulo - Mirassol25.05.2025 · pauză 0-0
0-2
Î
Sao Paulo - Mirassol06.02.2025 · pauză 2-1
4-1

V/E/Î din perspectiva Mirassol. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Mirassol - Sao Paulo

1
AutoGOL@autogol24.10 · 22:30
Ambele marcheazăGG Nu1.92

Cotele de dinainte de start

1 · Mirassol2.1544% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Sao Paulo3.3528% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.57
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.90

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.57

Analiză și pont Mirassol - Sao Paulo

Mirassol - Sao Paulo se joacă acum, în Brasileiro - Serie A (Brazilia). Analiza e cea de dinainte de start.

Mirassol vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Sao Paulo are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 5-5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Mirassol a câștigat de 3 ori, Sao Paulo de 2 ori. Ultima: Sao Paulo - Mirassol 1-0, pe 26 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Mirassol, la 2.15, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Mirassol și 1,0 pentru Sao Paulo. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdict

Șansă dublă 1X are 72% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.39). Sub 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Casele dau 1.78, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Mirassol - Sao Paulo

Goluri estimate: 1,32 Mirassol și 1,00 Sao Paulo, total 2,32. 1X2 în model: 44% · 28% · 28%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-013,0%1-113,0%0-09,8%0-19,8%2-08,6%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start24.10, 22:30
FavorităMirassol · 2.15
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

La ce oră începe Mirassol - Sao Paulo?

Sâmbătă, 24 octombrie, ora 22:30, ora României.

În ce competiție se joacă Mirassol - Sao Paulo?

În Brasileiro - Serie A (Brazilia).

Cine e favorită în Mirassol - Sao Paulo?

Mirassol, la cota 2.15. Egalul e la 3.30.

Câte goluri se așteaptă în Mirassol - Sao Paulo?

În jur de 2,3, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-0.

Alte meciuri din Brasileiro - Serie A

Toată liga →