Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

Miramar Misiones - La Luz FC

Statistici și rezultat final · luni, 27 iulie

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
Miramar Misiones
ÎÎEVÎ
Final0-1Pauză 0-1
La Luz FC
VVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Miramar Misiones 33%Egal 31%La Luz FC 36%

Miramar Misiones 0-1 La Luz FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Miramar Misiones 0-1 La Luz FC (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui La Luz FC, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 0-1 avea 16,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 9 cartonașe galbene (3-6).

Miramar Misionesîn meciLa Luz FC
7
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Miramar Misiones vs La Luz FC

Miramar Misiones marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Luz FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. La La Luz FC, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Miramar Misionesultimele 5La Luz FC
0,80
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
0,2
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
0%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Miramar Misiones și ultimele 5 La Luz FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Miramar Misiones1-1-3

Î
Miramar Misiones - La Luz FC27.07.26 · Segunda Division
0-1
Î
Cerrito - Miramar Misiones12.07.26 · Segunda Division
1-0
E
Miramar Misiones - Atenas San Carlos07.07.26 · Segunda Division
1-1
V
Paysandu FC - Miramar Misiones28.06.26 · Segunda Division
2-3
Î
Miramar Misiones - Huracan FC20.06.26 · Segunda Division
0-1

La Luz FC3-1-1

V
Miramar Misiones - La Luz FC27.07.26 · Segunda Division
0-1
V
La Luz FC - Tacuarembo13.07.26 · Segunda Division
2-0
Î
Plaza Colonia - La Luz FC04.07.26 · Segunda Division
1-0
E
River Plate (URU) - La Luz FC28.06.26 · Segunda Division
0-0
V
La Luz FC - Cerrito21.06.26 · Segunda Division
2-0

Întâlniri directe Miramar Misiones - La Luz FC

Miramar Misiones 0Egal 0La Luz FC 1
Î
Miramar Misiones - La Luz FC27.07.2026 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Miramar Misiones. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Miramar Misiones - La Luz FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Miramar Misiones2.8033% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · La Luz FC2.5536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.36
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.48
Sub 2.5 1.44
Peste 2.5 2.47

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.64

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.21
Pauză peste 1.5 3.55

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Miramar Misiones - La Luz FC s-a jucat luni, 27 iulie, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Miramar Misiones are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. La Luz FC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Miramar Misiones - La Luz FC 0-1, pe 27 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.80 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 2.95 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.47, iar GG la 2.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Miramar Misiones și 1,1 pentru La Luz FC. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 74%. Cota de 1.36 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 71% în model, iar 1.44 e aproape de cota corectă (1.41). Nu marchează ambele (NG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.64 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Miramar Misiones - La Luz FC

Goluri estimate: 0,78 Miramar Misiones și 1,11 La Luz FC, total 1,89. 1X2 în model: 26% · 31% · 43%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-116,8%0-015,1%1-113,1%1-011,8%0-29,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere7-5
Cartonașe galbene3-6
Favorită la startLa Luz FC · 2.55
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Miramar Misiones - La Luz FC?

S-a jucat luni, 27 iulie, ora 01:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Miramar Misiones - La Luz FC?

În Segunda Division (Uruguay).

Unde s-a jucat Miramar Misiones - La Luz FC?

Pe Stadionul Charrúa, în Montevideo, luni, 27 iulie, ora 01:30 (ora României).

Cine era favorită în Miramar Misiones - La Luz FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Miramar Misiones - La Luz FC?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →