Duminică18 octombrie
Live 58 Pune pont

UcrainaUcraina · Persha Liga

Metalist Harkov - Probiy Gorodenka

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

UcrainaPersha Liga · Ucraina Final
Metalist Harkov
VÎÎVV
Final3-1Pauză 3-1
Probiy Gorodenka
ÎEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Metalist Harkov 39%Egal 30%Probiy Gorodenka 32%

Metalist Harkov 3-1 Probiy Gorodenka: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Metalist Harkov 3-1 Probiy Gorodenka (pauză 3-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Metalist Harkov, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 3-1 avea 4,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (11-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Metalist Harkovîn meciProbiy Gorodenka
11
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Metalist Harkov vs Probiy Gorodenka

Metalist Harkov marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Probiy Gorodenka marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. În directe, Probiy Gorodenka nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Metalist Harkovultimele 5Probiy Gorodenka
1,80
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Metalist Harkov și ultimele 5 Probiy Gorodenka, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Metalist Harkov3-0-2

V
Metalist Harkov - Probiy Gorodenka01.08.26 · Persha Liga
3-1
Î
FC Kulykiv - Metalist Harkov26.07.26 · Persha Liga
2-1
Î
Chernomorets Odesa - Metalist Harkov01.06.26 · Persha Liga
1-0
V
FC Chernihiv - Metalist Harkov26.05.26 · Persha Liga
1-2
V
Metalist Harkov - Yuksa Tarasivka23.05.26 · Persha Liga
2-0

Probiy Gorodenka2-1-2

Î
Metalist Harkov - Probiy Gorodenka01.08.26 · Persha Liga
3-1
E
Probiy Gorodenka - Inhulets Petrove26.07.26 · Persha Liga
2-2
Î
Probiy Gorodenka - Prykarpattia01.06.26 · Persha Liga
0-3
V
Viktoriya Sumy - Probiy Gorodenka23.05.26 · Persha Liga
0-1
V
Probiy Gorodenka - Agrobiznes Volochisk10.05.26 · Persha Liga
1-0

Întâlniri directe Metalist Harkov - Probiy Gorodenka

Metalist Harkov 2Egal 1Probiy Gorodenka 0
V
Metalist Harkov - Probiy Gorodenka01.08.2026 · pauză 3-1
3-1
V
Probiy Gorodenka - Metalist Harkov22.03.2026 · pauză 0-0
1-2
E
Metalist Harkov - Probiy Gorodenka30.08.2025 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Metalist Harkov. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Metalist Harkov - Probiy Gorodenka

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Metalist Harkov2.3239% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Probiy Gorodenka2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.54
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.50
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Analiza de dinainte de meci

Metalist Harkov - Probiy Gorodenka s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Persha Liga (Ucraina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Metalist Harkov are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 8-5. Probiy Gorodenka vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8.

În ultimele 3 întâlniri directe, Metalist Harkov a câștigat de 2 ori, Probiy Gorodenka niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Metalist Harkov - Probiy Gorodenka 3-1, pe 1 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.32 pentru gazde, 2.85 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Metalist Harkov și 1,0 pentru Probiy Gorodenka. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.29, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Metalist Harkov - Probiy Gorodenka

Goluri estimate: 1,40 Metalist Harkov și 1,03 Probiy Gorodenka, total 2,43. 1X2 în model: 45% · 27% · 28%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%1-012,3%0-19,1%2-18,9%0-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Probiy Gorodenka. Probiy Gorodenka a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză3-1
Cornere11-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startMetalist Harkov · 2.32
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Metalist Harkov - Probiy Gorodenka?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Metalist Harkov - Probiy Gorodenka?

În Persha Liga (Ucraina).

Unde s-a jucat Metalist Harkov - Probiy Gorodenka?

Pe Stadionul Avanhard, în Uzhhorod, sâmbătă, 1 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Metalist Harkov - Probiy Gorodenka?

Niciuna clar: cotele erau 2.32 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Metalist Harkov - Probiy Gorodenka?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Persha Liga

Toată liga →