Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Sud

Malvern Town - Wimborne Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.Southern League - PD Sud · Anglia Am. Final
Malvern Town
EÎEÎÎ
Final0-3
Wimborne Town
EÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Malvern Town 40%Egal 27%Wimborne Town 33%

Malvern Town 0-3 Wimborne Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Malvern Town 0-3 Wimborne Town. Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Wimborne Town, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-3 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Malvern Town vs Wimborne Town

Malvern Town marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,4. Wimborne Town marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Malvern Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Malvern Townultimele 5Wimborne Town
0,40
Puncte / meci
0,40
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
2,4
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Malvern Town și ultimele 5 Wimborne Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Malvern Town0-2-3

E
Bracknell Town - Malvern Town15.08.26 · Southern League - PD Sud
0-0
Î
Taunton Town - Malvern Town11.08.26 · Southern League - PD Sud
5-2
E
Malvern Town - Hanwell Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-2
Î
Malvern Town - Rushall Olympic01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Bromsgrove Sporting - Malvern Town28.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Wimborne Town0-2-3

E
Wimborne Town - Gloucester City15.08.26 · Southern League - PD Sud
1-1
Î
Wimborne Town - Chichester City11.08.26 · Southern League - PD Sud
0-1
Î
Frome Town - Wimborne Town08.08.26 · Southern League - PD Sud
2-0
E
Wimborne Town - Maidenhead United25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Wimborne Town - Salisbury18.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Ponturi Malvern Town - Wimborne Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Malvern Town2.3040% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Wimborne Town2.7533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.48
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Malvern Town - Wimborne Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Southern League - PD Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Malvern Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Wimborne Town n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

La case, diferența e mică: Malvern Town are cota 2.30, Wimborne Town 2.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Malvern Town și 1,4 pentru Wimborne Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Malvern Town are 37%, Wimborne Town 38%. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Malvern Town - Wimborne Town

Goluri estimate: 1,41 Malvern Town și 1,43 Wimborne Town, total 2,84. 1X2 în model: 37% · 25% · 38%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-18,4%1-28,4%2-18,3%1-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Malvern Town. Malvern Town a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Wimborne Town. Wimborne Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Favorită la startMalvern Town · 2.30
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Malvern Town - Wimborne Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Malvern Town - Wimborne Town?

În Southern League - PD Sud (Anglia Am.).

Cine era favorită în Malvern Town - Wimborne Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Malvern Town - Wimborne Town?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Southern League - PD Sud

Toată liga →