Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

BraziliaBrazilia · Carioca U20 - Serie A

Madureira U20 - Fluminense U20

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

BraziliaCarioca U20 - Serie A · Brazilia Final
Madureira U20
EEÎVÎ
Final2-2Pauză 2-2
Fluminense U20
VVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Madureira U20 22%Egal 28%Fluminense U20 50%

Madureira U20 2-2 Fluminense U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Madureira U20 2-2 Fluminense U20 (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (42%). Scorul exact 2-2 avea 3,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 10 cartonașe galbene (6-4).

Madureira U20în meciFluminense U20
6
Cornere
3
6
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Madureira U20 vs Fluminense U20

Madureira U20 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Fluminense U20 marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,2. În directe, Madureira U20 nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Madureira U20ultimele 5Fluminense U20
1,00
Puncte / meci
2,60
0,6
Goluri marcate / meci
3,0
1,2
Goluri primite / meci
0,2
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Madureira U20 și ultimele 5 Fluminense U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Madureira U201-2-2

E
Botafogo RJ U20 - Madureira U2014.08.26 · Carioca U20 - Serie A
1-1
E
Madureira U20 - Volta Redonda U2008.08.26 · Carioca U20 - Serie A
0-0

Fluminense U204-1-0

V
Fluminense U20 - Boavista RJ U2015.08.26 · Carioca U20 - Serie A
3-0
V
Nova Iguacu U20 - Fluminense U2008.08.26 · Carioca U20 - Serie A
1-3
E
Bangu RJ U20 - Fluminense U2018.07.26 · Torneio Otavio Pinto Guimarães U20
0-0

Întâlniri directe Madureira U20 - Fluminense U20

Madureira U20 0Egal 2Fluminense U20 3
Î0-3
Î
Madureira U20 - Fluminense U2026.04.2025 · pauză 0-1
0-2
E
Madureira U20 - Fluminense U2014.09.2024 · pauză 1-0
1-1
Î
Fluminense U20 - Madureira U2007.09.2024 · pauză 1-0
1-0
E
Madureira U20 - Fluminense U2022.06.2024 · pauză 2-1
2-2

V/E/Î din perspectiva Madureira U20. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Madureira U20 - Fluminense U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Madureira U204.1022% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · Fluminense U201.8050% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.80
X2 1.16
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.92

Analiza de dinainte de meci

Madureira U20 - Fluminense U20 s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Carioca U20 - Serie A (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Madureira U20 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Fluminense U20 n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 15-1.

În ultimele 5 întâlniri directe, Madureira U20 a câștigat niciodată, Fluminense U20 de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Madureira U20 - Fluminense U20 0-3, pe 6 septembrie 2025.

Casele o dau favorită pe Fluminense U20, la 1.80, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 0,7 pentru Madureira U20 și 1,9 pentru Fluminense U20. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 13% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Fluminense U20, modelul calculează 65%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.54). Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.39. Nu marchează ambele (NG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 1.92, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Madureira U20 - Fluminense U20

Goluri estimate: 0,70 Madureira U20 și 1,85 Fluminense U20, total 2,55. 1X2 în model: 13% · 22% · 65%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

0-114,4%0-213,4%1-110,1%1-29,4%0-38,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-2
Cornere6-3
Cartonașe galbene6-4
Favorită la startFluminense U20 · 1.80
Goluri estimate~2,6
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Madureira U20 - Fluminense U20?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Madureira U20 - Fluminense U20?

În Carioca U20 - Serie A (Brazilia).

Unde s-a jucat Madureira U20 - Fluminense U20?

Pe Stadionul Conselheiro Galvão, în Rio de Janeiro, sâmbătă, 22 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Madureira U20 - Fluminense U20?

Fluminense U20 pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Madureira U20 - Fluminense U20?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Carioca U20 - Serie A

Toată liga →