Duminică18 octombrie
Live 160 Pune pont

ItaliaItalia · Serie B, Women

Lumezzane (F) - GS Roma (F)

Statistici, pont și cote · duminică, 27 septembrie, ora 16:00

ItaliaSerie B, Women · Italia
Lumezzane (F)
EÎVVV
Duminică16:0027 septembrie
GS Roma (F)
ÎVEÎÎ
Șanse după cote, fără marjă
Lumezzane (F) 58%Egal 22%GS Roma (F) 20%

Statistici Lumezzane (F) vs GS Roma (F)

Lumezzane (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. GS Roma (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. La GS Roma (F), 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Lumezzane (F)ultimele 5GS Roma (F)
2,00
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Lumezzane (F) și ultimele 5 GS Roma (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Lumezzane (F)3-1-1

E
Frosinone (F) - Lumezzane (F)20.09.26 · Cupa (F)
0-0
Î
Frosinone (F) - Lumezzane (F)13.09.26 · Serie B, Women
3-1
V
Lumezzane (F) - Verona (F)06.09.26 · Serie B, Women
2-1
V
Verona (F) - Lumezzane (F)17.05.26 · Serie B, Women
1-2
V
Lumezzane (F) - Venezia (F)10.05.26 · Serie B, Women
4-2

GS Roma (F)1-1-3

Î
GS Roma (F) - Cesena (F)20.09.26 · Cupa (F)
1-4
V
San Marino AC (F) - GS Roma (F)13.09.26 · Serie B, Women
0-3
E
GS Roma (F) - Frosinone (F)06.09.26 · Serie B, Women
2-2
Î
GS Roma (F) - SS Arezzo (F)17.05.26 · Serie B, Women
2-3
Î
Freedom FC (F) - GS Roma (F)10.05.26 · Serie B, Women
2-1

Întâlniri directe Lumezzane (F) - GS Roma (F)

Lumezzane (F) 2Egal 0GS Roma (F) 0
V1-2
V2-1

V/E/Î din perspectiva Lumezzane (F). 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lumezzane (F) - GS Roma (F)

0

Nu sunt ponturi publice pe meciul ăsta. Ponturile se închid cu 2 minute înainte de start.

Cote Lumezzane (F) - GS Roma (F)

1 · Lumezzane (F)1.5658% fără marjă
X · Egal4.0022% fără marjă
2 · GS Roma (F)4.5020% fără marjă

Cote actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.13
X2 2.12
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Analiză și pont Lumezzane (F) - GS Roma (F)

Meciul Lumezzane (F) - GS Roma (F) se joacă duminică, 27 septembrie, de la 16:00 (ora României), în Serie B, Women (Italia). Lumezzane (F) vine într-o formă clar mai bună.

În ultimele 5 meciuri, Lumezzane (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. GS Roma (F) vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Lumezzane (F) a câștigat de 2 ori, GS Roma (F) niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: GS Roma (F) - Lumezzane (F) 1-2, pe 29 martie 2026.

Lumezzane (F) pleacă favorită, la cota 1.56. Egalul e la 4.00, iar GS Roma (F) la 4.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Lumezzane (F) și 1,4 pentru GS Roma (F). Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdict

Victorie Lumezzane (F) are 53% în model, dar la 1.56 plătește sub cota corectă de 1.89. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.45 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Lumezzane (F) - GS Roma (F)

Goluri estimate: 2,04 Lumezzane (F) și 1,38 GS Roma (F), total 3,42. 1X2 în model: 53% · 21% · 26%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 65% (cotă corectă 1.54).

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,4%1-19,2%2-06,8%1-06,7%2-26,5%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: GS Roma (F). GS Roma (F) a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Start27.09, 16:00
FavorităLumezzane (F) · 1.56
Goluri estimate~3,4
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

La ce oră începe Lumezzane (F) - GS Roma (F)?

Duminică, 27 septembrie, ora 16:00, ora României.

În ce competiție se joacă Lumezzane (F) - GS Roma (F)?

În Serie B, Women (Italia).

Cine e favorită în Lumezzane (F) - GS Roma (F)?

Lumezzane (F), la cota 1.56. Egalul e la 4.00.

Câte goluri se așteaptă în Lumezzane (F) - GS Roma (F)?

În jur de 3,4, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-1.

Alte meciuri din Serie B, Women

Toată liga →