Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Super League (F)

London Lionesses (F) - Manchester United (F)

Statistici și rezultat final · vineri, 4 septembrie

Anglia Am.Super League (F) · Anglia Am. Final
Final2-1Pauză 1-0
Manchester United (F)
ÎEEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
London Lionesses (F) 42%Egal 28%Manchester United (F) 31%

London Lionesses (F) 2-1 Manchester United (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat London Lionesses (F) 2-1 Manchester United (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui London Lionesses (F), iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 2-1 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (9-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

London Lionesses (F)în meciManchester United (F)
9
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici London Lionesses (F) vs Manchester United (F)

London Lionesses (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. Manchester United (F) marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
London Lionesses (F)ultimele 5Manchester United (F)
2,00
Puncte / meci
0,40
2,0
Goluri marcate / meci
0,4
1,0
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri London Lionesses (F) și ultimele 5 Manchester United (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

London Lionesses (F)3-1-1

V
London Lionesses (F) - Atletico Madrid (F)23.08.26 · Amicale Intercluburi (F)
1-0
V
London Lionesses (F) - Aston Villa (F)16.05.26 · Super League (F)
2-1
Î
Tottenham (F) - London Lionesses (F)03.05.26 · Super League (F)
2-1
V
London Lionesses (F) - Leicester (F)26.04.26 · Super League (F)
5-1
E
West Ham (F) - London Lionesses (F)29.03.26 · Super League (F)
1-1

Manchester United (F)0-2-3

Î
Chelsea (F) - Manchester United (F)16.05.26 · Super League (F)
1-0
E
Manchester United (F) - Brighton (F)02.05.26 · Super League (F)
1-1
E
Tottenham (F) - Manchester United (F)26.04.26 · Super League (F)
0-0
Î
Bayern Munchen (F) - Manchester United (F)01.04.26 · Liga Campionilor (F)
2-1
Î
Manchester United (F) - Manchester City (F)28.03.26 · Super League (F)
0-3

Întâlniri directe London Lionesses (F) - Manchester United (F)

London Lionesses (F) 0Egal 0Manchester United (F) 2
Î2-1
Î1-5

V/E/Î din perspectiva London Lionesses (F). 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi London Lionesses (F) - Manchester United (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · London Lionesses (F)2.2042% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Manchester United (F)3.0031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.63
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

London Lionesses (F) - Manchester United (F) s-a jucat vineri, 4 septembrie, în Super League (F) (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, London Lionesses (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-5. Manchester United (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, London Lionesses (F) a câștigat niciodată, Manchester United (F) de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: Manchester United (F) - London Lionesses (F) 2-1, pe 15 februarie 2026.

London Lionesses (F) pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.30, iar Manchester United (F) la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru London Lionesses (F) și 1,0 pentru Manchester United (F). Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 52% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie London Lionesses (F) merită privit: 52% în model, iar 2.20 plătește peste cota corectă de 1.92. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.24, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități London Lionesses (F) - Manchester United (F)

Goluri estimate: 1,58 London Lionesses (F) și 0,96 Manchester United (F), total 2,54. 1X2 în model: 52% · 25% · 23%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-012,5%1-112,0%2-09,8%2-19,5%0-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Manchester United (F). Manchester United (F) a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere9-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startLondon Lionesses (F) · 2.20
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat London Lionesses (F) - Manchester United (F)?

S-a jucat vineri, 4 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat London Lionesses (F) - Manchester United (F)?

În Super League (F) (Anglia Am.).

Unde s-a jucat London Lionesses (F) - Manchester United (F)?

Pe Princes Park, în Dartford, Kent, vineri, 4 septembrie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în London Lionesses (F) - Manchester United (F)?

London Lionesses (F) pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în London Lionesses (F) - Manchester United (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Super League (F)

Toată liga →