Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

HondurasHonduras · Liga Nacional - Apertura

Lobos UPNFM - Olancho

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

HondurasLiga Nacional - Apertura · Honduras Final
Lobos UPNFM
EÎVÎÎ
Final1-1Pauză 0-0
Olancho
EVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Lobos UPNFM 35%Egal 29%Olancho 36%

Lobos UPNFM 1-1 Olancho: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lobos UPNFM 1-1 Olancho (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-1 avea 13,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (8-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Lobos UPNFMîn meciOlancho
8
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lobos UPNFM vs Olancho

Lobos UPNFM marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Olancho marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Lobos UPNFM, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Lobos UPNFM 1, egal 5, Olancho 2.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Lobos UPNFMultimele 5Olancho
0,80
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Lobos UPNFM și ultimele 5 Olancho, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lobos UPNFM1-1-3

E
Lobos UPNFM - Olancho09.08.26 · Liga Nacional - Apertura
1-1
Î
CD Olimpia - Lobos UPNFM03.08.26 · Liga Nacional - Apertura
2-0
V
Lobos UPNFM - Motagua01.05.26 · Liga Nacional - Clausura
2-1
Î
Juticalpa - Lobos UPNFM27.04.26 · Liga Nacional - Clausura
1-0
Î
Lobos UPNFM - Genesis Policia Nacional24.04.26 · Liga Nacional - Clausura
0-1

Olancho2-2-1

E
Lobos UPNFM - Olancho09.08.26 · Liga Nacional - Apertura
1-1
V
CD Estrella Roja - Olancho03.08.26 · Liga Nacional - Apertura
0-1
E
Genesis Policia Nacional - Olancho16.05.26 · Liga Nacional - Clausura
1-1
Î
Olancho - Motagua13.05.26 · Liga Nacional - Clausura
0-2
V
Motagua - Olancho10.05.26 · Liga Nacional - Clausura
1-2

Întâlniri directe Lobos UPNFM - Olancho

Lobos UPNFM 1Egal 5Olancho 2
E
Lobos UPNFM - Olancho09.08.2026 · pauză 0-0
1-1
V
Lobos UPNFM - Olancho24.03.2026 · pauză 2-1
2-1
E
Olancho - Lobos UPNFM02.02.2026 · pauză 0-1
1-1
E
Olancho - Lobos UPNFM09.11.2025 · pauză 0-1
1-1
E
Lobos UPNFM - Olancho11.09.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
Olancho - Lobos UPNFM28.04.2025 · pauză 1-1
3-2
E
Lobos UPNFM - Olancho23.02.2025 · pauză 0-0
1-1
Î
Olancho - Lobos UPNFM06.10.2024 · pauză 0-0
4-0

V/E/Î din perspectiva Lobos UPNFM. 3 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lobos UPNFM - Olancho

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lobos UPNFM2.5535% fără marjă
X · Egal3.0529% fără marjă
2 · Olancho2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.68
X2 1.28
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Lobos UPNFM - Olancho s-a jucat duminică, 9 august, în Liga Nacional - Apertura (Honduras). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Lobos UPNFM vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Olancho are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Lobos UPNFM a câștigat o dată, Olancho de 2 ori, iar cinci meciuri s-au terminat egal. Ultima: Lobos UPNFM - Olancho 1-1, pe 9 august 2026.

La case, diferența e mică: Lobos UPNFM are cota 2.55, Olancho 2.50. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.69.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Lobos UPNFM și 1,2 pentru Olancho. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.28, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Lobos UPNFM - Olancho

Goluri estimate: 1,08 Lobos UPNFM și 1,24 Olancho, total 2,32. 1X2 în model: 32% · 28% · 40%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-112,2%1-010,6%0-09,8%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere8-5
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startOlancho · 2.50
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lobos UPNFM - Olancho?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 02:15 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Lobos UPNFM - Olancho?

În Liga Nacional - Apertura (Honduras).

Unde s-a jucat Lobos UPNFM - Olancho?

Pe Estadio Emilio Williams Agasse, în Choluteca, duminică, 9 august, ora 02:15 (ora României).

Cine era favorită în Lobos UPNFM - Olancho?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Lobos UPNFM - Olancho?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Liga Nacional - Apertura

Toată liga →