Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Levanger - Stjordals Blink

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Levanger
ÎVVVV
Final1-2Pauză 1-1
Stjordals Blink
VVEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Levanger 64%Egal 20%Stjordals Blink 17%

Levanger 1-2 Stjordals Blink: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Levanger 1-2 Stjordals Blink (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Stjordals Blink, iar cotele fără marjă 17%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (9-0) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Levangerîn meciStjordals Blink
9
Cornere
0
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Levanger vs Stjordals Blink

Levanger marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. Stjordals Blink marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Levanger, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Levanger 4, egal 0, Stjordals Blink 2.

~3,4goluri estimate
66%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Levangerultimele 5Stjordals Blink
2,40
Puncte / meci
2,60
2,2
Goluri marcate / meci
2,4
1,2
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
4
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Levanger și ultimele 5 Stjordals Blink, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Levanger4-0-1

Î
Kjelsas - Levanger02.08.26 · 2.Division
4-1
V
Levanger - Ull/Kisa25.07.26 · 2.Division
3-0
V
Follo - Levanger28.06.26 · 2.Division
0-2
V
Levanger - Skeid20.06.26 · 2.Division
2-1
V
Eidsvold TF - Levanger14.06.26 · 2.Division
1-3

Stjordals Blink4-1-0

V
Stjordals Blink - Rana01.08.26 · 2.Division
4-2
V
Grorud - Stjordals Blink25.07.26 · 2.Division
0-1
E
Stjordals Blink - Junkeren28.06.26 · 2.Division
1-1
V
Tromsdalen - Stjordals Blink20.06.26 · 2.Division
2-4
V
Stjordals Blink - Trygg/Lade14.06.26 · 2.Division
2-1

Întâlniri directe Levanger - Stjordals Blink

Levanger 4Egal 0Stjordals Blink 2
V
Stjordals Blink - Levanger06.04.2026 · pauză 0-1
1-2
V
Levanger - Stjordals Blink20.09.2025 · pauză 1-1
4-2
V
Stjordals Blink - Levanger24.05.2025 · pauză 0-1
1-3
Î
Stjordals Blink - Levanger14.03.2025 · pauză 1-2
4-3
V
Stjordals Blink - Levanger24.04.2024 · pauză 0-1
0-1
Î
Levanger - Stjordals Blink01.03.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Levanger. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Levanger - Stjordals Blink

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Levanger1.4164% fără marjă
X · Egal4.5020% fără marjă
2 · Stjordals Blink5.4017% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.00
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.43

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Analiza de dinainte de meci

Levanger - Stjordals Blink s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Levanger vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Stjordals Blink n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 12-6.

În ultimele 6 întâlniri directe, Levanger a câștigat de 4 ori, Stjordals Blink de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Stjordals Blink - Levanger 1-2, pe 6 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Levanger, la 1.41, cu egalul la 4.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.43, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Levanger și 1,4 pentru Stjordals Blink. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 50% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Levanger are 50% în model, dar la 1.41 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. La 1.43, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.48 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Levanger - Stjordals Blink

Goluri estimate: 1,96 Levanger și 1,43 Stjordals Blink, total 3,39. 1X2 în model: 50% · 22% · 28%. Peste 2,5: 66% (cotă corectă 1.52). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
19%2
22%3
19%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 34% · peste 2,5: 66% (verde).

Scoruri probabile

1-19,4%2-19,3%1-26,8%1-06,6%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Cornere9-0
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startLevanger · 1.41
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Levanger - Stjordals Blink?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Levanger - Stjordals Blink?

În 2.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat Levanger - Stjordals Blink?

Pe TOBB Arena Levanger, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Levanger - Stjordals Blink?

Levanger pleca favorită, la cota 1.41. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Levanger - Stjordals Blink?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →