Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.1

Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

PoloniaIII Liga - Gr.1 · Polonia Final
Final4-3Pauză 2-0
LKS Lodz II
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Lechia Tomaszow Mazowiecki 54%Egal 23%LKS Lodz II 23%

Lechia Tomaszow Mazowiecki 4-3 LKS Lodz II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lechia Tomaszow Mazowiecki 4-3 LKS Lodz II (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Lechia Tomaszow Mazowiecki, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 4-3 avea 0,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (2-9) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Lechia Tomaszow Mazowieckiîn meciLKS Lodz II
2
Cornere
9
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lechia Tomaszow Mazowiecki vs LKS Lodz II

Lechia Tomaszow Mazowiecki marchează 2,5 goluri pe meci și primește 2,0. LKS Lodz II marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Lechia Tomaszow Mazowiecki, 4 din ultimele 4 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Lechia Tomaszow Mazowieckiultimele 5LKS Lodz II
1,50
Puncte / meci
0,00
2,5
Goluri marcate / meci
0,4
2,0
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
0
100%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 4 meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki și ultimele 5 LKS Lodz II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lechia Tomaszow Mazowiecki2-0-2

V
Mlawianka Mlawa - Lechia Tomaszow Mazowiecki19.08.26 · III Liga - Gr.1
2-3
V
Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lomza14.08.26 · III Liga - Gr.1
5-2
Î
Wisla Plock II - Lechia Tomaszow Mazowiecki08.08.26 · III Liga - Gr.1
2-1
Î
KTS Weszlo Varsovia - Lechia Tomaszow Mazowiecki31.07.26 · III Liga - Gr.1
2-1

LKS Lodz II0-0-5

Î
LKS Lodz II - KTS Weszlo Varsovia19.08.26 · III Liga - Gr.1
0-2
Î
Pelikan Lowicz - LKS Lodz II15.08.26 · III Liga - Gr.1
2-1
Î
LKS Lodz II - Warta Sieradz09.08.26 · III Liga - Gr.1
0-1
Î
Znicz Pruszkow - LKS Lodz II05.08.26 · Cupa
3-1
Î
Wigry Suwalki - LKS Lodz II02.08.26 · III Liga - Gr.1
2-0

Ponturi Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lechia Tomaszow Mazowiecki1.7154% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · LKS Lodz II4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 2.00
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II s-a jucat duminică, 23 august, în III Liga - Gr.1 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 4 meciuri, Lechia Tomaszow Mazowiecki are două victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. LKS Lodz II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 10.

Lechia Tomaszow Mazowiecki pleacă favorită, la cota 1.71. Egalul e la 4.00, iar LKS Lodz II la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Lechia Tomaszow Mazowiecki și 1,2 pentru LKS Lodz II. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Lechia Tomaszow Mazowiecki, modelul calculează 58%. Cota de 1.71 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 63% în model, iar 1.59 e aproape de cota corectă (1.59). Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.61 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II

Goluri estimate: 2,06 Lechia Tomaszow Mazowiecki și 1,18 LKS Lodz II, total 3,24. 1X2 în model: 58% · 21% · 21%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

2-19,8%1-19,5%2-08,3%1-08,1%3-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (4 pentru Lechia Tomaszow Mazowiecki, 5 pentru LKS Lodz II). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Apărare vulnerabilă: Lechia Tomaszow Mazowiecki. Lechia Tomaszow Mazowiecki a primit 8 goluri în ultimele 4 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: LKS Lodz II. LKS Lodz II a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: LKS Lodz II. LKS Lodz II a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-3
Pauză2-0
Cornere2-9
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startLechia Tomaszow Mazowiecki · 1.71
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-3.

În ce competiție s-a jucat Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II?

În III Liga - Gr.1 (Polonia).

Cine era favorită în Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II?

Lechia Tomaszow Mazowiecki pleca favorită, la cota 1.71. Meciul s-a terminat 4-3.

Câte goluri s-au marcat în Lechia Tomaszow Mazowiecki - LKS Lodz II?

7 goluri, scor final 4-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din III Liga - Gr.1

Toată liga →