Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Isthmian League - PD

Leatherhead - Welling United

Statistici și rezultat final · marți, 11 august

Anglia Am.Isthmian League - PD · Anglia Am. Final
Leatherhead
VVEÎV
Final4-1Pauză 4-0
Welling United
VÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Leatherhead 93%Egal 4%Welling United 4%

Leatherhead 4-1 Welling United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Leatherhead 4-1 Welling United (pauză 4-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Leatherhead, iar cotele fără marjă 93%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 4-1 avea 2,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (1-7) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Leatherheadîn meciWelling United
1
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Leatherhead vs Welling United

Leatherhead marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Welling United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Leatherhead, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Leatherheadultimele 5Welling United
2,00
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Leatherhead și ultimele 5 Welling United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Leatherhead3-1-1

V
Ramsgate - Leatherhead08.08.26 · Isthmian League - PD
1-2
V
Leatherhead - Walton & Hersham01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Leatherhead - Ashford Town Middlesex25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
South Park - Leatherhead21.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Leatherhead - Merstham18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Welling United2-1-2

V
Welling United - Whitehawk08.08.26 · Isthmian League - PD
2-0
Î
Folkestone Invicta - Welling United01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Welling United - Billericay Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Buckhurst Hill - Welling United25.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
V
Punjab United FC - Welling United24.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Ponturi Leatherhead - Welling United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Leatherhead1.9293% fără marjă
X · Egal50.004% fără marjă
2 · Welling United50.004% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 45.00
12 —

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Leatherhead - Welling United s-a jucat marți, 11 august, în Isthmian League - PD (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Leatherhead are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Welling United vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8.

Leatherhead pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 50.00, iar Welling United la 50.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 93% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Leatherhead și 1,4 pentru Welling United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 93%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Leatherhead - Welling United

Goluri estimate: 1,70 Leatherhead și 1,40 Welling United, total 3,10. 1X2 în model: 45% · 23% · 32%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,7%2-19,1%1-07,7%1-27,5%2-06,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Leatherhead. Leatherhead a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Welling United. Welling United a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză4-0
Cornere1-7
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startLeatherhead · 1.92
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Leatherhead - Welling United?

S-a jucat marți, 11 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Leatherhead - Welling United?

În Isthmian League - PD (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Leatherhead - Welling United?

Pe Fetcham Grove, în Leatherhead, Surrey, marți, 11 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Leatherhead - Welling United?

Leatherhead pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Leatherhead - Welling United?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Isthmian League - PD

Toată liga →