Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

La Luz FC - Rentistas

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
La Luz FC
VVÎEV
Final2-5Pauză 1-2
Rentistas
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
La Luz FC 32%Egal 32%Rentistas 36%

La Luz FC 2-5 Rentistas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat La Luz FC 2-5 Rentistas (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Rentistas, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 7 goluri, față de 1,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 30%), iar GG a ieșit (38%). Scorul exact 2-5 avea 0,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (9-1) și 9 cartonașe galbene (7-2).

La Luz FCîn meciRentistas
9
Cornere
1
7
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici La Luz FC vs Rentistas

La Luz FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,2. Rentistas marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La La Luz FC, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: La Luz FC 1, egal 2, Rentistas 1.

~1,9goluri estimate
30%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
La Luz FCultimele 5Rentistas
2,00
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
0,2
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
3
0%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri La Luz FC și ultimele 5 Rentistas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

La Luz FC3-1-1

V
Miramar Misiones - La Luz FC27.07.26 · Segunda Division
0-1
V
La Luz FC - Tacuarembo13.07.26 · Segunda Division
2-0
Î
Plaza Colonia - La Luz FC04.07.26 · Segunda Division
1-0
E
River Plate (URU) - La Luz FC28.06.26 · Segunda Division
0-0
V
La Luz FC - Cerrito21.06.26 · Segunda Division
2-0

Rentistas3-1-1

E
Rentistas - Cerrito18.07.26 · Segunda Division
0-0
V
Atenas San Carlos - Rentistas12.07.26 · Segunda Division
1-3
Î
Rentistas - Paysandu FC04.07.26 · Segunda Division
1-2
V
Huracan FC - Rentistas27.06.26 · Segunda Division
1-2
V
Rentistas - Uruguay Montevideo21.06.26 · Segunda Division
1-0

Întâlniri directe La Luz FC - Rentistas

La Luz FC 1Egal 2Rentistas 1
V
La Luz FC - Rentistas26.08.2025 · pauză 1-0
2-0
Î
Rentistas - La Luz FC05.06.2025 · pauză 1-1
3-2
E
La Luz FC - Rentistas11.10.2024 · pauză 0-0
0-0
E
Rentistas - La Luz FC05.07.2024 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva La Luz FC. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi La Luz FC - Rentistas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · La Luz FC2.8532% fără marjă
X · Egal2.8732% fără marjă
2 · Rentistas2.5736% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.40
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.49
Sub 2.5 1.42
Peste 2.5 2.52

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.21
Pauză peste 1.5 3.55

Analiza de dinainte de meci

La Luz FC - Rentistas s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, La Luz FC are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 5-1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Rentistas vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4.

În ultimele 4 întâlniri directe, La Luz FC a câștigat o dată, Rentistas o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: La Luz FC - Rentistas 2-0, pe 26 august 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.85 pentru gazde, 2.57 pentru oaspeți și 2.87 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.52, iar GG la 2.07.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru La Luz FC și 1,0 pentru Rentistas. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: La Luz FC are 35%, Rentistas 34%. Sub 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.42 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 62%. Cota de 1.67 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități La Luz FC - Rentistas

Goluri estimate: 0,97 La Luz FC și 0,95 Rentistas, total 1,92. 1X2 în model: 35% · 31% · 34%. Peste 2,5: 30% (cotă corectă 3.33). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
28%1
27%2
17%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 70% · peste 2,5: 30% (verde).

Scoruri probabile

0-014,7%1-014,2%0-113,9%1-113,5%2-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-5
Pauză1-2
Cornere9-1
Cartonașe galbene7-2
Favorită la startRentistas · 2.57
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat La Luz FC - Rentistas?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-5.

În ce competiție s-a jucat La Luz FC - Rentistas?

În Segunda Division (Uruguay).

Unde s-a jucat La Luz FC - Rentistas?

Pe Parque Abraham Paladino, în Montevideo, sâmbătă, 1 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în La Luz FC - Rentistas?

Niciuna clar: cotele erau 2.85 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-5.

Câte goluri s-au marcat în La Luz FC - Rentistas?

7 goluri, scor final 2-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →