Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Kvik Halden - Mjondalen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Kvik Halden
VÎVVE
Final0-1Pauză 0-1
Mjondalen
ÎVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Kvik Halden 38%Egal 26%Mjondalen 36%

Kvik Halden 0-1 Mjondalen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kvik Halden 0-1 Mjondalen (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Mjondalen, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG n-a ieșit (NG avea 28%). Scorul exact 0-1 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Kvik Haldenîn meciMjondalen
4
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kvik Halden vs Mjondalen

Kvik Halden marchează 2,8 goluri pe meci și primește 2,2. Mjondalen marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Kvik Halden, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kvik Haldenultimele 5Mjondalen
2,00
Puncte / meci
2,00
2,8
Goluri marcate / meci
2,2
2,2
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Kvik Halden și ultimele 5 Mjondalen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kvik Halden3-1-1

V
Sandviken - Kvik Halden01.08.26 · 2.Division
4-5
Î
Kvik Halden - Traeff26.07.26 · 2.Division
0-1
V
Vidar - Kvik Halden27.06.26 · 2.Division
2-4
V
Kvik Halden - Sotra20.06.26 · 2.Division
2-1
E
Mjondalen - Kvik Halden13.06.26 · 2.Division
3-3

Mjondalen3-1-1

Î
Mjondalen - Notodden01.08.26 · 2.Division
0-1
V
Brattvag - Mjondalen25.07.26 · 2.Division
3-5
V
Mjondalen - Bjarg27.06.26 · 2.Division
1-0
V
Notodden - Mjondalen20.06.26 · 2.Division
1-2
E
Mjondalen - Kvik Halden13.06.26 · 2.Division
3-3

Întâlniri directe Kvik Halden - Mjondalen

Kvik Halden 0Egal 1Mjondalen 0
E
Mjondalen - Kvik Halden13.06.2026 · pauză 2-1
3-3

V/E/Î din perspectiva Kvik Halden. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kvik Halden - Mjondalen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kvik Halden2.3738% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Mjondalen2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.40
12 1.23

Goluri

Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Analiza de dinainte de meci

Kvik Halden - Mjondalen s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kvik Halden vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Mjondalen are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Mjondalen - Kvik Halden 3-3, pe 13 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Kvik Halden are cota 2.37, Mjondalen 2.50. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Kvik Halden și 1,9 pentru Mjondalen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kvik Halden are 40%, Mjondalen 39%. Peste 2.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. Casele dau 1.52, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.46 e peste cea corectă (1.39). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kvik Halden - Mjondalen

Goluri estimate: 1,89 Kvik Halden și 1,87 Mjondalen, total 3,76. 1X2 în model: 40% · 21% · 39%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-18,2%2-17,8%1-27,7%2-27,3%3-14,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kvik Halden. Kvik Halden a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Mjondalen. Mjondalen a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere4-2
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startKvik Halden · 2.37
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kvik Halden - Mjondalen?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Kvik Halden - Mjondalen?

În 2.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat Kvik Halden - Mjondalen?

Pe Stadionul Halden, sâmbătă, 8 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Kvik Halden - Mjondalen?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Kvik Halden - Mjondalen?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →