Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.1

KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

PoloniaIII Liga - Gr.1 · Polonia Final
Final4-0Pauză 1-0
Jagiellonia II
VEEVE
Șanse înainte de meci, după cote
KTS Weszlo Varsovia 47%Egal 26%Jagiellonia II 27%

KTS Weszlo Varsovia 4-0 Jagiellonia II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat KTS Weszlo Varsovia 4-0 Jagiellonia II (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui KTS Weszlo Varsovia, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 4-0 avea 2,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 5 cartonașe galbene (2-3).

KTS Weszlo Varsoviaîn meciJagiellonia II
1
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici KTS Weszlo Varsovia vs Jagiellonia II

KTS Weszlo Varsovia marchează 3,2 goluri pe meci și primește 0,8. Jagiellonia II marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
KTS Weszlo Varsoviaultimele 5Jagiellonia II
3,00
Puncte / meci
1,80
3,2
Goluri marcate / meci
2,0
0,8
Goluri primite / meci
1,2
5
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri KTS Weszlo Varsovia și ultimele 5 Jagiellonia II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

KTS Weszlo Varsovia5-0-0

V
LKS Lodz II - KTS Weszlo Varsovia19.08.26 · III Liga - Gr.1
0-2
V
KTS Weszlo Varsovia - Mlawianka Mlawa14.08.26 · III Liga - Gr.1
5-1
V
LKS Lomza - KTS Weszlo Varsovia08.08.26 · III Liga - Gr.1
0-1
V
KTS Weszlo Varsovia - Lechia Tomaszow Mazowiecki31.07.26 · III Liga - Gr.1
2-1
V
KTS Weszlo Varsovia - KS CK Troszyn15.07.26 · Amicale intercluburi
6-2

Jagiellonia II2-3-0

V
Jagiellonia II - Pelikan Lowicz19.08.26 · III Liga - Gr.1
3-0
E
Warta Sieradz - Jagiellonia II15.08.26 · III Liga - Gr.1
2-2
E
Jagiellonia II - Wigry Suwalki07.08.26 · III Liga - Gr.1
1-1
V
Mazovia Minsk M. - Jagiellonia II31.07.26 · III Liga - Gr.1
2-3
E
Jagiellonia II - Wasilkow30.05.26 · III Liga - Gr.1
1-1

Ponturi KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · KTS Weszlo Varsovia1.9547% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Jagiellonia II3.4527% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.76
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II s-a jucat duminică, 23 august, în III Liga - Gr.1 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

KTS Weszlo Varsovia n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 16 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Jagiellonia II n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 10-6.

Casele o dau favorită pe KTS Weszlo Varsovia, la 1.95, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.50.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru KTS Weszlo Varsovia și 1,4 pentru Jagiellonia II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie KTS Weszlo Varsovia: 52% în model, cota corectă ar fi 1.92. Cota 1.95 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 65%. Cota de 1.54 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 64% în model, iar 1.50 e aproape de cota corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II

Goluri estimate: 2,00 KTS Weszlo Varsovia și 1,36 Jagiellonia II, total 3,36. 1X2 în model: 52% · 22% · 26%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,4%2-19,4%1-06,9%2-06,9%1-26,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză1-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startKTS Weszlo Varsovia · 1.95
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II?

În III Liga - Gr.1 (Polonia).

Cine era favorită în KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II?

KTS Weszlo Varsovia pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în KTS Weszlo Varsovia - Jagiellonia II?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din III Liga - Gr.1

Toată liga →