Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

SloveniaSlovenia · 2.SNL

Krsko - Tabor Sezana

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

Slovenia2.SNL · Slovenia Final
Krsko
VEVÎV
Final0-6Pauză 0-5
Tabor Sezana
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Krsko 15%Egal 22%Tabor Sezana 63%

Krsko 0-6 Tabor Sezana: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Krsko 0-6 Tabor Sezana (pauză 0-5). Înainte de start, modelul dădea 63% pentru victoria lui Tabor Sezana, iar cotele fără marjă 63%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-6 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Krskoîn meciTabor Sezana
1
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Krsko vs Tabor Sezana

Krsko marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,2. Tabor Sezana marchează 3,4 goluri pe meci și primește 0,2.

~3,3goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Krskoultimele 5Tabor Sezana
2,00
Puncte / meci
3,00
2,2
Goluri marcate / meci
3,4
1,2
Goluri primite / meci
0,2
3
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Krsko și ultimele 5 Tabor Sezana, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Krsko3-1-1

V
Lasko - Krsko18.08.26 · Cupa
0-6
E
Jesenice - Krsko14.08.26 · 2.SNL
1-1
V
Krsko - Primorje08.08.26 · 2.SNL
2-1
Î
Krsko - Krka11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
V
Krsko - ND Gorica23.05.26 · 2.SNL
2-0

Tabor Sezana5-0-0

V
NK Komen - Tabor Sezana19.08.26 · Cupa
0-9
V
Tabor Sezana - Triglav Kranj14.08.26 · 2.SNL
1-0
V
Jesenice - Tabor Sezana08.08.26 · 2.SNL
0-3
V
Brinje Grosuplje - Tabor Sezana10.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Tabor Sezana - Rudar Velenje23.05.26 · 2.SNL
2-0

Întâlniri directe Krsko - Tabor Sezana

Krsko 0Egal 0Tabor Sezana 1
Î
Tabor Sezana - Krsko14.03.2026 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Krsko. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Krsko - Tabor Sezana

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Krsko6.0015% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Tabor Sezana1.4663% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 3.25
X2 1.03
12 1.11

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.69

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Krsko - Tabor Sezana s-a jucat duminică, 23 august, în 2.SNL (Slovenia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Krsko are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-6. Tabor Sezana n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 17 goluri și a primit 1.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Tabor Sezana - Krsko 1-0, pe 14 martie 2026.

Tabor Sezana pleacă favorită, la cota 1.46. Egalul e la 4.15, iar Krsko la 6.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,1 pentru Krsko și 2,2 pentru Tabor Sezana. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Tabor Sezana, modelul calculează 63%. Cota de 1.46 e sub cea corectă (1.59) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 63% în model, iar 1.57 e aproape de cota corectă (1.59). Ambele marchează (GG): 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Casele dau 2.05, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Krsko - Tabor Sezana

Goluri estimate: 1,07 Krsko și 2,20 Tabor Sezana, total 3,27. 1X2 în model: 17% · 20% · 63%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-29,8%0-29,2%1-18,9%0-18,4%1-37,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-6
Pauză0-5
Cornere1-4
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startTabor Sezana · 1.46
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Krsko - Tabor Sezana?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-6.

În ce competiție s-a jucat Krsko - Tabor Sezana?

În 2.SNL (Slovenia).

Cine era favorită în Krsko - Tabor Sezana?

Tabor Sezana pleca favorită, la cota 1.46. Meciul s-a terminat 0-6.

Câte goluri s-au marcat în Krsko - Tabor Sezana?

6 goluri, scor final 0-6. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din 2.SNL

Toată liga →