Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

KazahstanKazahstan · Premier League

Kaspiy Aktau - Zhenis

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

KazahstanPremier League · Kazahstan Final
Kaspiy Aktau
EVVVÎ
Final3-2Pauză 2-1
Zhenis
EVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Kaspiy Aktau 33%Egal 30%Zhenis 37%

Kaspiy Aktau 3-2 Zhenis: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kaspiy Aktau 3-2 Zhenis (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Kaspiy Aktau, iar cotele fără marjă 33%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 3-2 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (3-9) și 8 cartonașe galbene (5-3).

Kaspiy Aktauîn meciZhenis
3
Cornere
9
5
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kaspiy Aktau vs Zhenis

Kaspiy Aktau marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,2. Zhenis marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Zhenis, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kaspiy Aktauultimele 5Zhenis
2,00
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kaspiy Aktau și ultimele 5 Zhenis, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kaspiy Aktau3-1-1

E
Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau18.07.26 · Premier League
1-1
V
Kaspiy Aktau - Ordabasy11.07.26 · Premier League
3-2
V
Atyrau - Kaspiy Aktau05.07.26 · Premier League
1-2
V
Kaspiy Aktau - Atyrau27.06.26 · Premier League
2-0
Î
Ordabasy - Kaspiy Aktau20.06.26 · Premier League
2-0

Zhenis1-3-1

E
Zhenis - Ulytau18.07.26 · Premier League
1-1
V
Irtysh Pavlodar - Zhenis11.07.26 · Premier League
0-1
Î
Astana - Zhenis03.07.26 · Premier League
1-0
E
Zhenis - Astana28.06.26 · Premier League
2-2
E
Zhenis - Irtysh Pavlodar20.06.26 · Premier League
0-0

Întâlniri directe Kaspiy Aktau - Zhenis

Kaspiy Aktau 0Egal 0Zhenis 1
Î
Zhenis - Kaspiy Aktau28.05.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Kaspiy Aktau. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kaspiy Aktau - Zhenis

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kaspiy Aktau2.7733% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Zhenis2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.37
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Analiza de dinainte de meci

Kaspiy Aktau - Zhenis s-a jucat duminică, 26 iulie, în Premier League (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kaspiy Aktau vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Zhenis are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Zhenis - Kaspiy Aktau 1-0, pe 28 mai 2026.

La case, diferența e mică: Kaspiy Aktau are cota 2.77, Zhenis 2.50. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Kaspiy Aktau și 1,1 pentru Zhenis. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kaspiy Aktau are 37%, Zhenis 35%. Sub 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.67 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kaspiy Aktau - Zhenis

Goluri estimate: 1,20 Kaspiy Aktau și 1,14 Zhenis, total 2,34. 1X2 în model: 37% · 28% · 35%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%1-011,6%0-111,0%0-09,6%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-1
Cornere3-9
Cartonașe galbene5-3
Favorită la startZhenis · 2.50
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kaspiy Aktau - Zhenis?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Kaspiy Aktau - Zhenis?

În Premier League (Kazahstan).

Unde s-a jucat Kaspiy Aktau - Zhenis?

Pe Stadionul Zhastar, în Aktau, duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Kaspiy Aktau - Zhenis?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Kaspiy Aktau - Zhenis?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →