Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

KazahstanKazahstan · Premier League

Kaspiy Aktau - Ulytau

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

KazahstanPremier League · Kazahstan Final
Kaspiy Aktau
ÎVEVV
Final1-1Pauză 1-0
Ulytau
ÎÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kaspiy Aktau 44%Egal 29%Ulytau 27%

Kaspiy Aktau 1-1 Ulytau: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kaspiy Aktau 1-1 Ulytau (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-1 avea 11,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Kaspiy Aktauîn meciUlytau
6
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kaspiy Aktau vs Ulytau

Kaspiy Aktau marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. Ulytau marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Kaspiy Aktau, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Kaspiy Aktau 1, egal 1, Ulytau 1.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kaspiy Aktauultimele 5Ulytau
2,00
Puncte / meci
0,80
2,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,8
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
20%
100%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kaspiy Aktau și ultimele 5 Ulytau, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kaspiy Aktau3-1-1

Î
Irtysh Pavlodar - Kaspiy Aktau01.08.26 · Premier League
3-2
V
Kaspiy Aktau - Zhenis26.07.26 · Premier League
3-2
E
Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau18.07.26 · Premier League
1-1
V
Kaspiy Aktau - Ordabasy11.07.26 · Premier League
3-2
V
Atyrau - Kaspiy Aktau05.07.26 · Premier League
1-2

Ulytau1-1-3

Î
Ulytau - Astana02.08.26 · Premier League
0-2
Î
Ulytau - Irtysh Pavlodar25.07.26 · Premier League
1-2
E
Zhenis - Ulytau18.07.26 · Premier League
1-1
V
Ulytau - Kaisar Kyzylorda12.07.26 · Premier League
1-0
Î
Ordabasy - Ulytau05.07.26 · Premier League
1-0

Întâlniri directe Kaspiy Aktau - Ulytau

Kaspiy Aktau 1Egal 1Ulytau 1
Î
Ulytau - Kaspiy Aktau16.05.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Ulytau - Kaspiy Aktau26.07.2024
0-0
V
Kaspiy Aktau - Ulytau25.04.2024
3-2

V/E/Î din perspectiva Kaspiy Aktau. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kaspiy Aktau - Ulytau

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kaspiy Aktau2.0744% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Ulytau3.4027% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.53
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.75

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Kaspiy Aktau - Ulytau s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Premier League (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kaspiy Aktau vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Ulytau are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Kaspiy Aktau a câștigat o dată, Ulytau o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Ulytau - Kaspiy Aktau 1-0, pe 16 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Kaspiy Aktau, la 2.07, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Kaspiy Aktau și 1,1 pentru Ulytau. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.31 plătește sub cota corectă de 1.39. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.29 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kaspiy Aktau - Ulytau

Goluri estimate: 1,57 Kaspiy Aktau și 1,14 Ulytau, total 2,71. 1X2 în model: 47% · 25% · 28%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-010,4%2-19,3%2-08,2%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kaspiy Aktau. Kaspiy Aktau a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere6-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startKaspiy Aktau · 2.07
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kaspiy Aktau - Ulytau?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Kaspiy Aktau - Ulytau?

În Premier League (Kazahstan).

Cine era favorită în Kaspiy Aktau - Ulytau?

Kaspiy Aktau pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Kaspiy Aktau - Ulytau?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Premier League

Toată liga →