Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 2.Division

Junkeren - Follo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Norvegia2.Division · Norvegia Final
Junkeren
ÎVEÎV
Final4-1Pauză 3-0
Follo
ÎEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Junkeren 58%Egal 21%Follo 20%

Junkeren 4-1 Follo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Junkeren 4-1 Follo (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Junkeren, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 4-1 avea 2,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Junkerenîn meciFollo
5
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Junkeren vs Follo

Junkeren marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Follo marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,0. În directe, Junkeren nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Junkerenultimele 5Follo
1,40
Puncte / meci
0,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
2,2
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Junkeren și ultimele 5 Follo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Junkeren2-1-2

Î
Eidsvold TF - Junkeren02.08.26 · 2.Division
4-1
V
Junkeren - Lorenskog25.07.26 · 2.Division
1-0
E
Stjordals Blink - Junkeren28.06.26 · 2.Division
1-1
Î
Grorud - Junkeren21.06.26 · 2.Division
3-0
V
Junkeren - Honefoss14.06.26 · 2.Division
4-3

Follo0-1-4

Î
Follo - Trygg/Lade02.08.26 · 2.Division
1-2
E
Tromsdalen - Follo25.07.26 · 2.Division
0-0
Î
Follo - Levanger28.06.26 · 2.Division
0-2
Î
Follo - Kjelsas12.06.26 · 2.Division
1-4
Î
Follo - Ull/Kisa30.05.26 · 2.Division
1-2

Întâlniri directe Junkeren - Follo

Junkeren 0Egal 0Follo 3
Î
Follo - Junkeren03.05.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Follo - Junkeren18.08.2024 · pauză 2-1
3-2
Î
Junkeren - Follo26.05.2024 · pauză 1-2
3-4

V/E/Î din perspectiva Junkeren. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Junkeren - Follo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Junkeren1.5558% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · Follo4.4020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.85
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.47

Analiza de dinainte de meci

Junkeren - Follo s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 2.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Junkeren are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-11. Follo n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 10.

În ultimele 3 întâlniri directe, Junkeren a câștigat niciodată, Follo de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,7 goluri în medie. Ultima: Follo - Junkeren 2-0, pe 3 mai 2026.

Junkeren pleacă favorită, la cota 1.55. Egalul e la 4.20, iar Follo la 4.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.48.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Junkeren și 1,3 pentru Follo. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Junkeren are 52% în model, dar la 1.55 plătește sub cota corectă de 1.92. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.45, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.48 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Junkeren - Follo

Goluri estimate: 1,89 Junkeren și 1,28 Follo, total 3,17. 1X2 în model: 52% · 22% · 26%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,2%2-19,6%1-07,9%2-07,5%1-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Junkeren. Junkeren a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Follo. Follo a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,7 goluri, iar modelul estimează acum 3,2.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză3-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startJunkeren · 1.55
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Junkeren - Follo?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Junkeren - Follo?

În 2.Division (Norvegia).

Cine era favorită în Junkeren - Follo?

Junkeren pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Junkeren - Follo?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din 2.Division

Toată liga →