Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SloveniaSlovenia · 2.SNL

Jesenice - Krsko

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Slovenia2.SNL · Slovenia Final
Jesenice
EÎÎÎV
Final1-1Pauză 1-0
Krsko
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Jesenice 34%Egal 27%Krsko 39%

Jesenice 1-1 Krsko: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Jesenice 1-1 Krsko (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-1 avea 11,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Jeseniceîn meciKrsko
5
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Jesenice vs Krsko

Jesenice marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,8. Krsko marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Jeseniceultimele 5Krsko
0,80
Puncte / meci
1,40
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
2,8
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Jesenice și ultimele 5 Krsko, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Jesenice1-1-3

E
Jesenice - Krsko14.08.26 · 2.SNL
1-1
Î
Jesenice - Tabor Sezana08.08.26 · 2.SNL
0-3
Î
Segesta - Jesenice22.07.26 · Amicale intercluburi
8-0
Î
Jesenice - Dravinja23.05.26 · 2.SNL
0-1
V
Jesenice - Rudar Velenje10.05.26 · 2.SNL
2-1

Krsko2-1-2

E
Jesenice - Krsko14.08.26 · 2.SNL
1-1
V
Krsko - Primorje08.08.26 · 2.SNL
2-1
Î
Krsko - Krka11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
V
Krsko - ND Gorica23.05.26 · 2.SNL
2-0
Î
Krsko - Krka10.05.26 · 2.SNL
0-4

Întâlniri directe Jesenice - Krsko

Jesenice 1Egal 1Krsko 0
E
Jesenice - Krsko14.08.2026 · pauză 1-0
1-1
V
Jesenice - Krsko01.03.2026 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Jesenice. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Jesenice - Krsko

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Jesenice2.7034% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Krsko2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.49
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Jesenice - Krsko s-a jucat vineri, 14 august, în 2.SNL (Slovenia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Jesenice are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-14. Krsko vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 10.

În ultimele 2 întâlniri directe, Jesenice a câștigat o dată, Krsko niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Jesenice - Krsko 1-1, pe 14 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.70 pentru gazde, 2.35 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Jesenice și 1,7 pentru Krsko. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.43). Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Cota 1.76 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.64 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Jesenice - Krsko

Goluri estimate: 1,32 Jesenice și 1,67 Krsko, total 2,99. 1X2 în model: 30% · 24% · 46%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-29,3%0-18,4%2-17,3%0-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Jesenice. Jesenice a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Krsko. Krsko a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startKrsko · 2.35
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Jesenice - Krsko?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Jesenice - Krsko?

În 2.SNL (Slovenia).

Unde s-a jucat Jesenice - Krsko?

Pe Športni park Podmežakla, în Jesenice, vineri, 14 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Jesenice - Krsko?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Jesenice - Krsko?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din 2.SNL

Toată liga →