Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

MexicMexic · Liga de Expansion MX - Apertura

Jaiba Brava - Piratas Veracruz

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

MexicLiga de Expansion MX - Apertura · Mexic Final
Jaiba Brava
EÎVÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Jaiba Brava 49%Egal 26%Piratas Veracruz 25%

Jaiba Brava 0-0 Piratas Veracruz: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Jaiba Brava 0-0 Piratas Veracruz (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-0 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Jaiba Bravaîn meciPiratas Veracruz
5
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Jaiba Brava vs Piratas Veracruz

Jaiba Brava marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. Piratas Veracruz marchează și primește câte 0,0 goluri pe meci. La Jaiba Brava, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Jaiba Bravaultimele 5Piratas Veracruz
0,80
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
0,0
1,2
Goluri primite / meci
0,0
1
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
0%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Jaiba Brava și ultimele 1 Piratas Veracruz, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Jaiba Brava1-1-3

E
Jaiba Brava - Piratas Veracruz26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0
Î
Jaiba Brava - Club America05.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Jaiba Brava - Tepatitlan31.05.26 · Campeon de Campeones Liga Expansion MX
2-0
Î
Tepatitlan - Jaiba Brava24.05.26 · Campeon de Campeones Liga Expansion MX
3-1
Î
Tepatitlan - Jaiba Brava17.05.26 · Liga de Expansion MX - Clausura
1-0

Piratas Veracruz0-1-0

E
Jaiba Brava - Piratas Veracruz26.07.26 · Liga de Expansion MX - Apertura
0-0

Întâlniri directe Jaiba Brava - Piratas Veracruz

Jaiba Brava 0Egal 1Piratas Veracruz 0
E
Jaiba Brava - Piratas Veracruz26.07.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Jaiba Brava. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Jaiba Brava - Piratas Veracruz

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Jaiba Brava1.8849% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Piratas Veracruz3.7025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.72
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.42

Analiza de dinainte de meci

Jaiba Brava - Piratas Veracruz s-a jucat duminică, 26 iulie, în Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Jaiba Brava vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimul meci, Piratas Veracruz are un egal. Golaveraj: 0-0.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Jaiba Brava - Piratas Veracruz 0-0, pe 26 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Jaiba Brava, la 1.88, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Jaiba Brava și 1,2 pentru Piratas Veracruz. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Jaiba Brava, modelul calculează 50%. Cota de 1.88 e sub cea corectă (2.00) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.19 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Jaiba Brava - Piratas Veracruz

Goluri estimate: 1,69 Jaiba Brava și 1,15 Piratas Veracruz, total 2,84. 1X2 în model: 50% · 24% · 26%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%1-09,9%2-19,6%2-08,3%0-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (5 pentru Jaiba Brava, 1 pentru Piratas Veracruz). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Favorit fără formă. Jaiba Brava e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-4
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startJaiba Brava · 1.88
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Jaiba Brava - Piratas Veracruz?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Jaiba Brava - Piratas Veracruz?

În Liga de Expansion MX - Apertura (Mexic).

Unde s-a jucat Jaiba Brava - Piratas Veracruz?

Pe Estadio Tamaulipas, în Tampico y Ciudad Madero, duminică, 26 iulie, ora 04:00 (ora României).

Cine era favorită în Jaiba Brava - Piratas Veracruz?

Jaiba Brava pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Jaiba Brava - Piratas Veracruz?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga de Expansion MX - Apertura

Toată liga →