Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.1

Jagiellonia II - Wigry Suwalki

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

PoloniaIII Liga - Gr.1 · Polonia Final
Jagiellonia II
VEÎVÎ
Final1-1Pauză 0-0
Wigry Suwalki
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Jagiellonia II 25%Egal 25%Wigry Suwalki 50%

Jagiellonia II 1-1 Wigry Suwalki: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Jagiellonia II 1-1 Wigry Suwalki (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 1-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Jagiellonia IIîn meciWigry Suwalki
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Jagiellonia II vs Wigry Suwalki

Jagiellonia II marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Wigry Suwalki marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 5 întâlniri directe: Jagiellonia II 2, egal 1, Wigry Suwalki 2.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Jagiellonia IIultimele 5Wigry Suwalki
1,40
Puncte / meci
2,40
1,4
Goluri marcate / meci
2,4
1,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Jagiellonia II și ultimele 5 Wigry Suwalki, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Jagiellonia II2-1-2

V
Mazovia Minsk M. - Jagiellonia II31.07.26 · III Liga - Gr.1
2-3
E
Jagiellonia II - Wasilkow30.05.26 · III Liga - Gr.1
1-1
Î
Jagiellonia II - Wigry Suwalki27.05.26 · Puchar Polski Podlaski ZPN
1-4
V
GKS Belchatow - Jagiellonia II23.05.26 · III Liga - Gr.1
1-2
Î
Jagiellonia II - KS CK Troszyn17.05.26 · III Liga - Gr.1
0-1

Wigry Suwalki4-0-1

V
Wigry Suwalki - LKS Lodz II02.08.26 · III Liga - Gr.1
2-0
V
Pogon Grodzisk Mazowiecki - Wigry Suwalki17.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Wigry Suwalki - Nowy Dwor Mazowiecki30.05.26 · III Liga - Gr.1
3-2
V
Jagiellonia II - Wigry Suwalki27.05.26 · Puchar Polski Podlaski ZPN
1-4
Î
Warta Sieradz - Wigry Suwalki22.05.26 · III Liga - Gr.1
2-1

Întâlniri directe Jagiellonia II - Wigry Suwalki

Jagiellonia II 2Egal 1Wigry Suwalki 2
Î
Jagiellonia II - Wigry Suwalki27.05.2026 · pauză 0-1
1-4
Î
Wigry Suwalki - Jagiellonia II22.11.2025 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Jagiellonia II. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Jagiellonia II - Wigry Suwalki

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Jagiellonia II3.7025% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Wigry Suwalki1.8550% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.85
X2 1.23
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.37
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.50
GG Nu 2.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Jagiellonia II - Wigry Suwalki s-a jucat vineri, 7 august, în III Liga - Gr.1 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Jagiellonia II are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Wigry Suwalki vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Jagiellonia II a câștigat de 2 ori, Wigry Suwalki de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Jagiellonia II - Wigry Suwalki 1-4, pe 27 mai 2026.

Wigry Suwalki pleacă favorită, la cota 1.85. Egalul e la 3.75, iar Jagiellonia II la 3.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.50.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Jagiellonia II și 2,0 pentru Wigry Suwalki. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Wigry Suwalki, modelul calculează 55%. Cota de 1.85 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.51 plătește sub cota corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.50, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Jagiellonia II - Wigry Suwalki

Goluri estimate: 1,24 Jagiellonia II și 1,99 Wigry Suwalki, total 3,23. 1X2 în model: 23% · 22% · 55%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-29,7%0-17,9%0-27,8%1-36,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Jagiellonia II. Jagiellonia II a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startWigry Suwalki · 1.85
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Jagiellonia II - Wigry Suwalki?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Jagiellonia II - Wigry Suwalki?

În III Liga - Gr.1 (Polonia).

Unde s-a jucat Jagiellonia II - Wigry Suwalki?

Pe Ośrodek treningowy Jagiellonii boisko sztuczne, în Białystok, vineri, 7 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Jagiellonia II - Wigry Suwalki?

Wigry Suwalki pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Jagiellonia II - Wigry Suwalki?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din III Liga - Gr.1

Toată liga →